Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, raczej do panów. Czy na swoje urodziny chcielibyście dostać łuk, jeśli nigdy nie uczyliście się strzelać? A może wolelibyście coś bardziej praktycznego? Szukam prezentu dla swojego 33lvl #niebieskiepaski i zastanawiam się czy to nie głupie. Nie stać mnie na jakiś super hiper wypasiony łuk, ale np. taki lub taki na początek, bo też nie wiem, czy nie postrzela 3 razy przy grillu a potem będzie leżeć tylko. Wiadomo do tego trzeba doliczyć jeszcze dodatkowe elementy dlatego szukam dość taniego łuku.

#kiciochpyta #ankieta #lucznictwo

Czy chciałbyś dostać łuk na urodziny

  • Jasne, że tak 67.2% (477)
  • Wolałbym coś innego 32.8% (233)

Oddanych głosów: 710

  • 60
@Marcineusz: nie trzeba miec zadnych pozwolen lol xD chyba ze chcesz latac w okolicy lotniska, to marna szansa ze pozwolenie dostaniesz ale to pozwolenie na konkretny lot, w wiekszosci miejsc mozna latac bez problemow

@Kami-chan: ja bym wolal raczej cos innego bo gdzie to trzymac i na co mi taki luk, chyba ze gosc sie tym interesuje, ale wtedy pewnie sam by wiedzial najlepiej jaki chce ;) jak ludzie wspomnieli
czy nie postrzela 3 razy przy grillu a potem będzie leżeć tylko. Wiadomo do tego trzeba doliczyć jeszcze dodatkowe elementy dlatego szukam dość taniego łuku.


@Kami-chan: tak to się właśnie skończy. 33 lata to trochę ciężko wkręcić się w nowe hobby. Nie ma jakiś innych rzeczy, które obecnie go interesują?