Wpis z mikrobloga

Oj będzie się działo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy: Środa
25.04.2018

Godzina: 20:00
Zbiórka: 19:45
Strona: USA
Mapa: Altis
Zeusuje: Ja

Rząd Alitis zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w stabilizacji sytuacji na wyspie.

Panuje korupcja na niewyobrażalną skalę. Armia Altis działa przeciwko władzy i chce dokonać zbrojnego przejęcia wyspy. Oddziały nie słuchają rozkazów, zaczęły sprzedawać broń i amunicję dla prywatnych armii.

Tu wkraczacie wy. Przejmijcie magazyn broni oraz zneutralizujcie osobę odpowiedzialną za sprzedaż wojskowych zapasów.


Więcej info i zapisy na sloty (dostęp do forum grupy itp po przynajmniej 1 rozegranej rozgrywce)

WAŻNE INFO DLA WSZYSTKICH!
ZAKTUALIZOWANY REGULAMIN / FAQ GRUPY. ZAPOZNAJ SIĘ PRZED ROZGRYWKĄ.

By nie było zdziwienia

hurr durr czemu dostałem bana, przecież tylko olałem dowódcę i ukradłem cały sprzęt drużyny

Nowi wiadomo, jeśli ktoś jest pierwszy raz czy nawet pierwszy raz odpalił grę nie ma co się martwić. Wszystko wytłumaczymy na miejscu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak dołączyć do ArmaForces

#armaforces #arma3
Madin5 - Oj będzie się działo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy: Środa
25.04.2018

Godzina: ...

źródło: comment_E144rZTjJxYp5MbfQE0dJHuqepF4Y28E.jpg

Pobierz
  • 14
Wołam zainteresowanych (63) z listy Rozgrywki Armaforces
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @3Mydlo3 @Madin5 @Lerla @ssmietana @BOOTanick @Adenocarcinoma @Jakses @MohammeT @epll @Sewoo @McBlyat @osmuletz @sagis @slesa @nielu @Bigby @arcaddius @przem9300 @Badass @JurijPietrowicz @Jogii @harrison @dotted @Wievioor @effzet @Zari @Razorr @Ilddor @parasite @thislookslikeheresy @Syarho @Jemigrant @Felerowski @Saper9 @Jarzyna @mikkeboss @agentRJ45 @MalyGrubyKotekzPuszystymOgonkiem @Odbyt_Szatana @mario972 @Makos11221 @