Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 2 miesięcy spotykam się z niebieskim, który ma 171(?)cm. Ja również jestem niska, mam 161cm. Ogólnie jest spoko, tylko wkurzają mnie jego teksty jak mówi np. „Kurcze ty jesteś taka fajna taka malutka”, „pasujesz w tym samochodzie, jesteś taka mala”, „cala mogę cię przytulić bo jesteś taka malutka”. Koleś sam nie jest wysoki, a mówi mi takie rzeczy. Może nie ruszałoby to niektóre z Was, ale ja mam ogromny kompleks na punkcie swojego wzrostu i przez takie teksty aż mi się płakać chce. Mam czasami ochote powiedzieć mu, ze sam jest mały, wiec żeby schował się z takimi tekstami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kolejny tekst to np „z ta twoja malutka dupcia” „masz taka mała dupke”. Jeszcze te słowo „dupka”... on nie ma na myśli, ze płaski tylko ze jest po prostu mały.
Ogólnie to nigdy mnie nie wyśmiewał, nie dokuczał mi z powodu ze jestem niska, tylko myśli, ze jest to chyba zabawne i tak właśnie mi mówi.
Ten facet jest starszy ode mnie o 12 lat i tez nie raz powie mi „ze dopiero z gimnazjum uciekłam” albo „czy go za kraty nie wsadza, ze się ze mną spotyka” i jakoś totalnie mi to nie przeszkadza, bo wiem ze to są żarty. A teksty o wzroście tyczą się wyglądu, wiec już można już je różnie interpretować. Tak przynajmniej uważam.
Na wygląd nie mamy niestety żadnego wpływu, stad np. ja uważam ze nie powinno się w żaden sposób żartować z niego, bo ludzie różnie mogą zareagować. Tutaj akurat jest bardzo cienka granica do przekroczenia.
Niektóre jego teksty wydają mi się obleśne i żałosne. Tak jakby próbował się nimi dowartościowywać...
Co o tym myślicie Mirki i Mirabele?

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zalesie #gorzkiezale #gownowpis #wzrost

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania Weź skończ najpierw 17 lat później się bierz za facetów... Bardzo wielu facetów mówi do swoich kobiet dokładnie tak samo, wielu facetów uwielbia małe kobiety, w tym ja. Skoro masz z tym problem i nie umiesz skumać, że to komplement, a nie obraza to mu po prostu powiedz żeby tak nie mówił i wynasnij mu poważnie dlaczego ma tak nie mówić. Ps. Male jest zajebiste w przypadku kobiet. 168 cm to
@AnonimoweMirkoWyznania marzę o tym aby mieć tyle wzrostu, a nawet 150 cm (,)
Ale jedyne co mogę zrobić, to dokonać amputacji nóg od kolan w dół. Opko, czemu masz kompleksy? Zawsze wam zazdrościłam. Sama nie jestem jakoś przerażająco wysoka, ale mam dość długie ręce o wszędzie sięgnę. A taka malutka? Boże słodki, a jakie babcie są słodziutkie małe xD czemu ja nie mogę taka być ( ͡°
Różowa: O kurcze koleżanko na to bym nie wpadła. Mój facet ma ponad 2 metry wzrostu i często mu mowie "ale jesteś duży", "ale masz długie ręce", "ale masz duze... Inne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)". Kiedy śpię przy nim zwinięta w kłębek to jedną ręką dotyka mnie od stóp do głowy. Ludzie są generalnie zdziwieni jego wzrostem i często zwracają na to uwagę ale w życiu
@AnonimoweMirkoWyznania: Moja żona ma 152 cm dlugości, że się tak wyrażę i cieszy się bo mówi, że małe jest piękne. Ostatnio kupiłem jej fajnego softshella na wyjazd i ucieszyła się że mieści się w 34. Zawsze do niej mówię maleńka albo okruszek. Sprawa odbioru jak myślę i podejścia, czyli relacji między wami...