Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdradziłem swoją dziewczynę z którą jestem od 4 lat i okazało się, że zostałem zakażony HIV, w zeszłym tygodniu odebrałem wynik. Piszę tu bo nie mam nawet komu tego powiedzieć a emocje, które we mnie buzują sa tak silne, ze już dłużej nie wytrzymam. W sumie nie wiem nawet od czego zacząć. Mam 28 lat, moja dziewczyna ma 29. Jesteśmy w dobrym związku, to najlepsza kobieta jaką spotkałem w życiu, jest mądra, ładna, ma zainteresowania, posiada swoje zdanie. Jka każda para czasami się kłócimy, czasami mieliśmy gorsze momenty ale zawsze dochodziliśmy do porozumienia. 4 lata to już trochę czasu, wiadomo że ie jest już tak jak na początku związku kiedy to hormony buzują w człowieku cały czas, ale seks był cały czas dobry, pod tym względem dobraliśmy się bardzo dobrze.
Nie wiem jak to się stało, poznałem tą dziewczynę na imprezie, właściwie zaczepiła mnie i moich kolegów na imprezie, była tam ze swoimi koleżankami i one się do nas dosiadły. Zwracała na siebie uwagę, ładna z twarzy, krótka kiecka, opięty tyłek. Zarywała do mnie mocno, było to widać, flirtowała ze mną i ja z nia trochę też. Trochę ego mi to połechtało bo dawno taka ładna kobieta mnie nie zaczepiała. Pomijając całą historie co działo się w klubie skończyliśmy w moim aucie. Nie wiem co mna kierowało bo jakby tego było mało to byłem trzeźwy.
Następnego dnia miałem moralnego kaca i miałem ogromne wyrzuty sumienia, ale jakoś próbowałem udawać ze wszystko jest ok. Wystraszyłem się bo nawet nie założyłem prezerwatywy, bo dziewczyna mówiła że bierze tabletki. Chciałem zrobic test na Hiv ale okazało się ze trzeba trochę poczekać. Poszedłem zrobic test i wyszedł pozytywny, musiałem zrobić kolejne dokładniejsze i wynik tez wyszedł pozytywny, w zeszły piątek odebrałem wyniki.
Ja nie wiem jak to powiem mojej dziewczynie. Szczęście w nieszczęściu, ze z nia uzywałem prezerwatyw bo od jakiegoś czasu musiała odstawic tabletki. Seksu analnego unikałem z nią jak ognia, tłumacząc się że nie mam ochoty bo dziwne byłóby gdybym nagle zakładał prezerwatywę, loda mi robiła, ale ponoć zakażenie Hiv prze seks oralny jest bardzo minimalne. Nie wiem jak ja jej to powiem. A musze bo ona tez będzie musiała zrobic testy. Wiem, ze jak jej powiem o zdradzie to to będzie koniec, to taka osoba co nie toleruje zdrady i uważa takie osoby za szumowiny. Zniszczyłem sobie życie, było dobrze a jedna chwila słabosci wszystko zniszczyła.

#zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 77
ZdrowaKochanka: Proponuje:
- zgłosić tą panią z klubu na policje. Myśle, że świadomie zaraża
- czy jeszcze miałeś seks z kimś innym wcześniej?
- jeśli nie i było zabezpieczenie to może być chora. Niestety musisz jej wyznać prawde! Modlić się, że nie jest chora. Liczyć się z tym, że zostaniesz sam!
- Apeluje do wszystkich! ZAWSZE prezerwatywy!

Zaakceptował: sokytsinolop}
@AnonimoweMirkoWyznania: Masakra, a jak się okaże, że zaraziłeś też swoją dziewczynę to co wtedy? Ja nie wiem, piszesz, że Ci z nią dobrze, że mądra i w ogóle, że seks też dobry i będąc na imprezie idziesz tak po prostu uprawiać seks z nowo poznaną dziewczyną? Bo co, bo cie podrywała? Masakra. Nie dość, że przekreśliłeś swój dobry związek, to zaraziłeś się HIV i jeszcze do tego być może swoją dziewczynę.