Wpis z mikrobloga

@Sagitarius: koleś był poważnie chory psychicznie, powinien być w porę odizolowany od społeczeństwa i leczony przymusowo tak jak niektórzy na wykopie z resztą. Np. taki @LajfIsBjutiful zawsze plusuje wpisy o tej tematyce i nie raz też pisał o zabijaniu tzw. normików (wpisy oczywiście skasowane przez moderację), oczwiście za chwilę będzie zaprzeczał a dzisiaj cieszył się już pod podobnym wpisem.

Psychicznie chorych których choroba zagraża innym powinno się w porę wyłapać, odizolować
M.....y - @Sagitarius: koleś był poważnie chory psychicznie, powinien być w porę odiz...

źródło: comment_oLMJrHjMVNqBWGO7gfLSrjthZgAm379z.jpg

Pobierz
@TrytonRVK: idź na tagi patostreamerów i nie wracaj stamtąd. Nie rozumiem jakim cudem @Moderacja jeszcze nie dała ci bana za szerzenie patologi wśród normalnych ludzi.

a @LajfIsBjutiful i jemu podobni gloryfikują takich przegrańców jak ten incel-morderca a później wielce zdziwieni że nikt ich nie rozumie i nie mają dziewczyny płaczą w poduszkę i opisują to na wykopie...
@LajfIsBjutiful: oczywiście. później przegrywy dziwią się że są traktowani jak śmieci, jeżeli ktoś zachowuje się jak śmieć to jest tak traktowany, a w przypadku niektórych też tak się czują - przecież to proste.

Denerwuje się, jest mi smutno, łzy napływają do oczu


Skąd normiki maja siłę żeby wstać z łóżka i coś robić? Ja zawsze na ostatnią chwilę wszystko robię. Skąd wziąć te moc #!$%@?, też chcę mieć siłę do życia.