Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Wyścig szczurów" z 2001 roku. 75,61% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 6,45. To mniej niż na filmwebie (6,6) i tyle samo co na IMDB (6,4).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Coco" z 2017 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "Incepcja" z 2010 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Ważne: od dzisiaj jeśli chcesz być wołany do następnej ankiety, musisz zaplusować ten wpis. Chodzi o to, by niepotrzebnie nie dublować plusowanych komentarzy (było 4, teraz będzie 3).

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (52)

 • avatar

  Ech mirki, niczego nie żałuje z dzisiaj. Ale powiedziałem różowej że ide z kumplami i potem wrócę, a trochę się przeciągnęło i wróciłem po 5 gdzie spała i ze stylu oddychania wyczuwam że jest wkurwiona. Ostatnie chiwle spokoju i ciszy, a potem trza będzie się z tym fantem zmierzyć... Rzucie jakieś słowa pocieszenia bym wyszedł z tego żywo. #gorzkiezale #rozowepaski #ehhhhhhhhhhhhh # pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  To ja gdy pierwszy raz wyszedłem od roksy.

  #stulejacontent #divyzwykopem

  odpowiedzi (46)