Wpis z mikrobloga

@Exterus: no ciekawe czy ty bys znalazl goscia ktory pewnie sie ukrywa za torem, jakims vpnem i #!$%@? wie czym jeszcze czego nawet nazwy nie znam xd jak sie potrafi to w necie mozna byc anonimowym i nawet amerykanskie sluzby by mialy problem zeby go znalezc
@Exterus: Obawiam sie ze nic z tym nie moga zrobic bo takie maja procedury. Gdyby olali takie zgloszenie a tym razem to by nie byl fake to mysle ze nie musze opisywac skali dymu jaki by powstal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aleroc ja nie muszę nikogo znajdywać ale jak już policja sie wielce chwali że nikt nie jest anonimowy i znajdą każdego to by wypadało coś zrobić w tej sprawię a nie dalej pokazywać swoją bezradność,a amerykańskie służby nie takich wariatów łapały nie bój się
@Exterus: mowia ze nikt nie jest anonimowy bo chodzi tutaj tylko wylacznie o wzbudzenie strachu, nie wiem jak dzialaja technicy policyjni ale jestem w stanie uwierzyc ze na duzego kozaka znajdzie sie wiekszy

a co do amerykanskich sluzb, poczytaj sobie w jaki sposob np. zgarneli goscia od TPB, tylko i wylacznie z jego winy, zabezpieczenia nie daly ciala, jak ktos jest kumaty to sie ukryje
@Exterus: to jest dobrze powiedziane, ze powinni po ludzku podejsc do sprawy ale policja i ludzkie odruchy to sie wyklucza bo w 90% to glaby ktore dorwaly troche wladzy i czuja sie panem swiata, policja w polsce w wiekszosci przypadkow nie dziala dla obywatela tylko dla wladzy