•  

Mirki co się dzisiaj odjebało to ja nawet kurwa nie wiem.

Byłem chwilowo w galerii #supersam w Katowich żeby skorzystać z toalety. Wchodzę, idę kulturalnie do pisuaru i robię swoje. Po mojej lewej jakiś koleś wyraźnie się na mnie patrzył, co było mega podejrzane, w końcu zauważyłem że ten chory zbok patrzy na mnie i wali konia.

To nie jest bait, poważnie, koleś patrzył na mnie i walił konia. Szybko się ogarnąłem, nie wiedziałem do końca czy mam racje, ale po chwili zrozumiałem że jednak kurwa tak. Zacząłem drzeć się "POJEBAŁO CIĘ CZŁOWIEKU, MAM DZWONIĆ NA POLICJĘ, JESTEŚ PIERDOLNIĘTY" itp. Szczerze to nie wiedziałem jak się zachować. Wyszedłem i stwierdziłem że nie daruje tego temu choremu skurwielowi. Za 5min miałem mieć autobus, standardowo 997, zgłoszenie, czekam na patrol i niech się nim zajmują, ale miałem wizytę u lekarza na którą czekałem już jakiś czas i nie mogłem tak zrobić.
    Jedyne co przyszło mi na myśl to to, że lecę do ochrony, zgłaszam że facet wali niemca w hełm i niech oni to ogarniają. Znalazłem jakiegoś Janusza z ochrony, który miał z tego podśmiechujki "hehehe mówisz wali samuraja taaa"? Koleś kompletnie się tym nie przejął, zapytałem czy często mu się tak zdarza a on że "Paaanie, za często", myślę sobie o kurwa.

W końcu ochroniarz poszedł po drugiego ochroniarza i poszliśmy do WC a tam koleś dalej stoi i się brandzluje. Myślałem że go zatrzymają i zadzwonią na bagiety ale taki chuj, po prostu go wywalili z galerii.

Wklejam zdjęcie tego typa, zdążyłem zrobić jak wyszedłem z galerii, wiem że tam są dzieci, a tym facetem powinny się zająć jakieś służby.

#katowice
    #problem
    #wykopefekt
    #przegryw

źródło: 31301884_1765114613548183_3412063337251340288_n.jpg

+: wytrenowanykremowkarz, Lubie_Pizze +13 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h