Wpis z mikrobloga

@adgebworthy: nie mam penisa wiec dont care ( ͡° ͜ʖ ͡°) za to ktos tu musi miec krotkiego, #!$%@? sie w wpis bez konkretnej odpowiedzi. musisz miec nudne i biedne zycie, ze tylko siedzic i piszesz komentarze z dupy, byle zablysnac na wykopie
polecam ten stan
@adgebworthy: ale co po to istnieje. nie za bardzo rozumiem co tu chcesz przekazac. ja zadaje pytanie, odpowiednio taguje chcac zyskac odpowiedz. pelno tu takich ludzi szukajacych rozwiazania problemu. a ty wchodzisz i nie majac konkretnej odpowiedzi heheszkujesz wysmiewajac inna marke, to kto ma tu bul dupy? czym ty sie chcesz popisac?
ja zawsze takich jak ty wrzucam na czarno, bo mnie to #!$%@?, a mikroblog to forum ktore czesto pomaga.
wydał mnóstwo kasy na urządzenie warte max 1/8 tego i teraz musi udowadniać, że inni są biedni i gorsi


@adgebworthy: XDD przeciez to ty wszedles tu 1 pod ten wpis xDD i musiales to skomentowac w taki sposob aby urazic telefony tej marki i pokazac ze sa gorsze niz twoj biedacki android xDDD no #!$%@? type xDD nie mam slow xD ty wiesz co ty piszesz? xD