•  

  Hej @feelfree , działałeś może coś z tym błędem, że po wciśnięciu przycisku do oglądania na pełnym ekranie filmików z YT apka się wywala? Już kiedyś to zgłaszałem ;)

  java.lang.IllegalStateException: Only fullscreen activities can request orientation
  at android.os.Parcel.readException(Unknown Source:113)
  at android.os.Parcel.readException(Unknown Source:10)
  at android.app.IActivityManager$Stub$Proxy.setRequestedOrientation(Unknown Source:28)
  at android.app.Activity.setRequestedOrientation(Unknown Source:10)
  at io.github.feelfreelinux.wykopmobilny.ui.modules.embedview.YoutubeViewActivity$onCreate$1$2.onYouTubePlayerEnterFullScreen(YoutubeViewActivity.kt:62)
  at com.pierfrancescosoffritti.youtubeplayer.player.playerUtils.FullScreenHelper.enterFullScreen(FullScreenHelper.java:34)
  at com.pierfrancescosoffritti.youtubeplayer.player.playerUtils.FullScreenHelper.toggleFullScreen(FullScreenHelper.java:56)
  at com.pierfrancescosoffritti.youtubeplayer.player.YouTubePlayerView.toggleFullScreen(YouTubePlayerView.java:139)
  at com.pierfrancescosoffritti.youtubeplayer.ui.DefaultPlayerUIController.onFullScreenButtonPressed(DefaultPlayerUIController.java:242)
  at com.pierfrancescosoffritti.youtubeplayer.ui.DefaultPlayerUIController.onClick(DefaultPlayerUIController.java:228)
  at android.view.View.performClick(Unknown Source:15)
  at android.view.View$PerformClick.run(Unknown Source:2)
  at android.os.Handler.handleCallback(Unknown Source:2)
  at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:4)
  at android.os.Looper.loop(Unknown Source:139)
  at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:71)
  at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
  at com.android.internal.os.Zygote$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
  at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:200)

  #owmbugi #owmweekly

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Gość prawdopodobnie chce przejąć kontrolę nad pociągiem i nas porwać. Powinienem to komuś zgłosić?
  #heheszki

  pokaż spoiler foto nie moje

  odpowiedzi (28)

 • avatar

  Ehhh.. szkoda szczempic ryja

  #januszebiznesu #olx

  odpowiedzi (115)

 • avatar

  Mirki i Mirabelki, chciałbym podzielić się dzisiejszymi wrażeniami z @IKEA_Polska #ikea Marki. Otóż narzeczona płaciła kartą debetową @mBank za zakupy w kasie samoobsługowej. Płatność długo trwała, w koncu została odrzucona i wyskoczył komunikat, by zaczekać na pracownika. Czekamy, w koncu przychodzi Pani i nagle pyta jaką karta płatność była dokonywana i prosi o te kartę, by „coś sprawdzić”. Po tym zabiera kartę, bo komunikat na kasie wskazuje „zatrzymaj kartę”. Pani zaczyna mówić, ze ja nie interesuje co sie stało i oświadcza, ze musi komisyjnie (przy panu ochroniarzu) przeciąć kartę ( ಠ_ಠ) . Zanim zaczelismy protestować i dzwonić na mLinię, to karta była już w dwóch kawałkach. Na infolinii powiedziano nam, ze był błąd terminala i nic sie nie stało i skoro Pani miała takie procedury to niestety i będzie trzeba wyrobić nowa kartę. Zaczęliśmy dyskutować, prosić o dane Pani, wiec wezwała kierownika nie podając nawet swojego imienia. Kierownik powiedział, ze takie są procedury i ze karta musiała zostać przecięta mimo tego, ze bank twierdzi, ze to błąd maszyny. Narzeczona została bez karty na kilka dni i w sumie bez dyskusji musiała albo oddac zakupy albo zapłacić inna forma płatności. Generalnie dramat, łzy, straszenie policją i nerwy oraz uspokojenie nas przez babsztyla słowami „proszę przestać” lub „proszę sie uspokoić” na szczery płacz mojej różowej, która nigdy z taka sytuacja sie nie spotkała i wiedziała, ze na pewno to jakieś nieporozumienie. Jest prawie 4 rano, a my dalej przeżywamy tę sytuację, bo nas zwyczajnie „zdenerwowała”. Id* Pan w ch*j z taką atrakcją przy zakupach. Jutro będziemy kręcić Małysza przez jakieś Prawa Konsumenta, mBank oraz Ikea. Pomożecie? #afera #krecimymalysza #wkurw #prawakonsumenta #dramat PS. Zastanawiamy się co by było, gdybyśmy płacili telefonem z NFC i nie mieli fizycznie karty? Przecięli by nam komisyjnie smartfon? PS2. Musieliśmy „oddac” kartę i nie mamy żadnej pewności, ze dane na niej widoczne nie zostaną przez nikogo użyte do płatności w sieci lub w inny sposób jak nie raz podawał to @niebezpiecznik-pl Co robić? pokaż całość

  odpowiedzi (282)