•  

Czwarta runda X sezonu ACLeague, Motorsport Capsule GT3 Cup, w liczbach: 60 minut Virginia International Raceway.

Wstępna klasyfikacja czwartej rundy: http://acleague.pl/sezon10-runda4-wyniki.html
    Wstępna klasyfikacja generalna: http://acleague.pl/sezon10-klasyfikacja.html
    Wrażenia kierowców: https://www.wykop.pl/wpis/31574071/

- blisko 125 osób wykręciło poprawne czasy w prekwalifikacjach
    - 95 osób wystartowało w czterech równoległych wyścigach
    - 83 osoby dojechało do mety
    - 12 osób nie ukończyło wyścigu

- 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Pro zaliczył DJ Sasek
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Pro zaliczył DJ Sasek
    - 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Semipro zaliczył Mateush92 i Yelen
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Semipro zaliczył Mateush92 i Yelen
    - 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Karyon i Marcinho
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Karyon i Marcinho
    - 0 i najmniej kontaktów w wyścigu Rookie zaliczył RBK o B22i (jedyni kierowcy na mecie)
    - 0 i najmniej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Rookie zaliczył RBK o B22i

- 27 i najwięcej kontaktów w wyścigu Pro zaliczył Lotnik
    - 27 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Pro zaliczył Lotnik
    - 35 i najwięcej kontaktów w wyścigu Semipro zaliczył Cox21
    - 34 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Semipro zaliczył Cox21
    - 22 i najwięcej kontaktów w wyścigu Am zaliczył Aderonis
    - 21 i najwięcej kontaktów z innymi samochodami w wyścigu Am zaliczył Aderonis
    - 3 i najwięcej kontaktów w wyścigu Rookie zaliczył Roody, który jednak nie dojechał do mety (3)

- prowadzenie w klasyfikacji kierowców objął Mysk z Conquest Racing
    - drugie miejsce ze stratą 14 punktów zajmuje DJ Sasek z Cytryn & Gumiak Racing
    - trzecie miejsce ze stratą 26 punktów zajmuje Diego z Motorsport Capsule Racing Team
    - lider generalki jeździ McLarenem, pozostała dwójka Audi
    - najwyżej klasyfikowany McLaren to Mysk z na miejscu 1
    - najwyżej klasyfikowane Ferrari to Luka na miejscu 15
    - najwyżej klasyfikowane BMW to Robsoon na miejscu 26
    - najwyżej klasyfikowany Nissan to Baster na miejscu 41
    - najwyżej klasyfikowane Porsche to Misiu_Rally na miejscu 35
    - najwyżej klasyfikowane Lamborghini to HitmanSon na miejscu 45
    - najwyżej klasyfikowany Mercedes-AMG to Shybooze na miejscu 63
    - najwyżej klasyfikowane SCG to Plupi na miejscu 61
    - w trzech wyścigach punktowało 139 kierowców, wystartowało 174

- prowadzenie w klasyfikacji zespołów utrzymuje Motorsport Capsule Racing Team w składzie Haku, Maciek Halon i Diego
    - na VIR zespołowo najmocniejsze było Motorsport Capsule Racing Team: miejsca 3, 6 i 18 w Pro
    - drugie miejsce w tabeli zespołów utrzymuje Cytryn & Gumiak Racing w składzie TheSznikers, DJ_Sasek i RealAKP (strata 279 punktów)
    - trzecie miejsce w tabeli zespołów utrzymuje Team Uber w składzie Swrsc, SamFTW i SlowikFTW (strata 380 punktów do liderów)
    - pierwsza trójka klasyfikacji generalnej zespołów jeździ samochodami Audi
    - najwyżej klasyfikowane McLareny to M&M's McLaren Racing Team na miejscu 4
    - najwyżej klasyfikowane Ferrari to Spaghetti Racing na miejscu 6
    - najwyżej klasyfikowane BMW to CPN Racing na miejscu 10
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Nissany to RFNX Team na miejscu 19
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Porsche to Halko Gummibärchen Rennteam na mieijscu 20
    - najwyżej klasyfikowane Lamborghini to ProNoob Racing na miejscu 28
    - najwyżej klasyfikowane i jedyne Mercedesy-AMG to Octan Racing na miejscu 31
    - najwyżej klasyfikowane SCG to Hyundai SCG Team na miejscu 24
    - w trzech wyścigach punktowało 36 zespołów z 38, jeden jeszcze w ogóle nie wystartował

#acleague #assettocorsa #simracing

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakby ktoś się zastanawiał jak wyglada komunikacja z wykładowcami na #agh, to ja właśnie dostałam odpowiedź na maila sprzed dwóch lat XD
      #heheszki #studbaza #cotusieodpierdala

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (41)

To uczucie kiedy po stumetrowym sprincie wskakujesz widowiskowo do autobusu, a on stoi jeszcze 2 minuty na przystanku, podczas gdy ty zipiesz i powoli tracisz przytomność #gownowpis #dziendobry

odpowiedzi (14)

Wołam po raz pierwszy więc mam nadzieję że się uda. Dziękuje wam bardzo, bardzo mocno za odzew i zakupy. Trochę jest tego więcej niż sobie wyobrażałem. Miałem nadzieję, że sprzeda się z 10-20 książek, a obawiam się że jest ich ze 100-200 - tego jeszcze nie wiem, właśnie zbieram sie do rodziców im pomóc pakować i wysyłać - pakowali podobno całą noc, mam nadzieję że mnie nie zabiją. Z tego powodu też bardzo proszę was o wyrozumiałość - spakować i wysłać 10 paczek dziennie są w stanie, ale jak jest ich setki to może być problem i wysyłka wszystkich na pewno nie uda się dzisiaj.

Także bardzo, bardzo wam dziękuje ale też proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na paczkę. Dodatkowo jak ktoś zna sposób jak wysłać bardzo dużą ilość paczek pocztą i inpostem, niż chodzenie do paczkomatu/oddziału poczty - to to jest moment aby się podzielić. Dzięki jeszcze raz! Wieczorem dam znać ile tego wyszło! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      pokaż całość

odpowiedzi (211)