Wpis z mikrobloga

Jest ktoś może ze #slask i chciałby spotkać się gdzieś, zobaczyć coś lub coś porobić w towarzystwie w czasie majówki?
Mam cały tydzień wolny, niestety nie mam z kim spędzać czasu. Jeżeli ktoś miałby ochotę wyjść z domu i najzwyczajniej pobyć w towarzystwie to może uda nam się jakoś umówić.
W majówkę zaplanowanych jest wiele wydarzeń ale co z tego, że się tam pojedzie jeżeli nie będzie się miało do kogo odezwać. ¯\_(ツ)_/¯
Myślę, że niekoniecznie musisz być samotny tak jak ja. Może ktoś jest w związku ale chce poznać nowych ludzi?
Jeżeli masz problem z transportem to również można się dogadać.
Jestem otwarty na propozycje, chętnie zobaczę jakieś widowisko, pogram w planszówki, popływam kajakiem, ale równie dobrze usiądę przy kawie albo przejdę się po lesie :)
#majowka #spotkaniazplanszowkami #rybnik #gliwice #katowice #zory #wodzislawslaski #raciborz
  • 23
@Wodzionka: @Cooltec Rybnik
27 lat, mężczyzna, wzrost też podać? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Lubie się poruszać, rekreacyjnie rowerem, sporty wodne, dawno temu zrobiłem patent żeglarski ale nie jestem pewny swoich umiejętności;)
Bardzo lubię pograć w fajnym towarzystwie planszówki, przejechać się gdzieś i zobaczyć coś nowego.
Zaproponujcie coś! Jestem otwarty na propozycję;)
@piperek Tym "wypić" prawie mnie przekonałeś, ale jednak wolałbym odpocząć skoro nie muszę iść do pracy
@wasilil: Z kolega @Cooltec jesteśmy wstępnie umówieni na 1 maja, najprawdopodobniej w Gliwicach. Oboje jesteśmy zainteresowani planszówkami więc mielibyśmy już 3.
Oczywiście wcześniej/później można porobić też coś innego.
@tomek_27: ja tak rzadko mam okazję pograć, że też muszę przypominać sobie o co chodzi w danej grze. Myślę, że spokojnie na szybko można się nauczyć( ͡~ ͜ʖ ͡°) jesteś ze Śląska?