Wpis z mikrobloga

@PanDzikus: mimo, że z Korwina wyrosłem, to chyba tak, bo każda inna partia ma jeszcze bardziej zryty beret. Tam u Korwina jeszcze coś gdzieś świta, głównie jeśli chodzi o gospodarkę. W sumie to chyba jedna partia, która nie chce się w gospodarkę #!$%@?ć i robić z niej centralnie planowane gówno (w mniejszym lub większym, czy też pisowsko-komunistycznym stopniu)
@PanDzikus: tak jak wyżej. Ze względu na brak alternatywy na razie niezmiennie co wybory.
Co nie zmienia faktu, że wkurza mnie strasznie jako polityk, zawsze nie mogę się nadziwić jak można z takim programem tak bardzo wkurzać ludzi swoimi niefortunnymi wypowiedziami o Hitlerze itp. Tyle lat, a on nadal nie kuma co działa jak płachta na byka w tym społeczeństwie, co czyni go słabym politykiem.
@taalarek: To, że ludzi przerasta i denerwuje prawda, to już ich problem. Korwin, nie będzie kłamał i opowiadał bajek, tylko po to, żeby zdobyć kilka procent poparcia więcej u głupich ludzi. Szczególnie po tylu latach niezmiennych poglądów i sposobu wypowiedzi, stałby się niewiarygodny, co skutkowałoby tylko odpływem stałych wyborców.
Poza tym, celem przecież nie jest władza sama w sobie. Bądźmy realistami i tak nie udałoby się nic zrobić, dopóki mamy demokracje,
@Szykotym87: nie zrozumiałeś mnie zupełnie. Akurat mi tego nie musisz tłumaczyć,bo sama nawet sporo działałam w jego środowisku, ale wkurza mnie to, że wie jak reguje społeczeństwo i zawsze daje się podpuścić w jakieś głupie przepychanki słowne, które są wyciągane z kontekstu i idą w świat. I mógłby mieć znacznie większe poparcie, nawet mniej myślących osób. To nie jest tylko moja opinia, ale również jego głównych współpracowników, bo da się mieć
@taalarek: Tylko że historia temu przeczy. To jest złudne wrażenie. Wszystkie badania opinii publicznej i sondażowe, zawsze wykazywały wzrost poparcia po tych „kontrowersyjnych” wypowiedziach Korwina (Hitler, inwalidzi, feministki itp.). Poza tym pomysł, żeby ugrzecznić Korwina albo usunąć w cień, bo to on odstrasza zwykłych wyborców, jest stary jak świat i jak również pokazała historia zły.
Gdzie są teraz UPR i KNP, które mówiły, że Korwin uprawia sabotaż i gdyby nie to,
@Szykotym87: Poza tym przecież wiadomo, że tych najbardziej oburzonych, jakiegoś 60-70% społeczeństwa nie przekona i nawet nie próbuje, bo to są zwykle, albo starzy ludzie, którzy nie zmieniają poglądów, a ich własne nie są świadome, lub po prostu powtarzają za telewizją, albo młodzi lewacy, którzy mocno zaparci w swoich poglądach i niczego nie słuchają, bo wywołuje to u nich tylko gniew. Są jeszcze ludzie bez poglądów, byle było „dobrze”, „spokojnie” i
@Szykotym87: dobra, uspokój się, bo Ci żyłka strzeli. Fanatyzm nigdy nie jest dobry, niezależnie od tego czego dotyczy. Miej zdrowy rozsądek i nie traktuj jednej osoby jak bożka, który jest wszystkim, bo może Cię to zdziwi, ale nie jest. Przypominasz mi tylko to czego właśnie nienawidzę w tym środowisku czyli fanatyczni kuce.
I błagam, nie pisz kolejnych elaboratów, bo nie chce mi się tego czytać, już nie raz takie wyklady słyszałam