Wpis z mikrobloga

A więc obiecany przez długi czas update! I nawet sporo tego będzie.

Sama masa nie zmienia się praktycznie już w ogóle a wiekszość ćwiczeń sprowadza się do poprawiania sylwetki poprzez łapanie odpowiedniej postury.

Dieta praktycznie ciągle stała na poziomie: 120g białka, 120g węgli, 160g tłuszczy. Sporadycznie ketoza do ścięć a w weekendy ładowanie węglami. Do tego warzywka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niedługo będę zmieniał bo przyszedł nowy trening od trenera i wygląda na to że trochę pójdę w masę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Załączone zdjęcie jak to wygląda obecnie (słitfocie w kiblu:*).

Sporo się dzieje w moim życiu, stąd mało piszę ale żyję. Z pozostałych postanowień książki techniczne już przeczytane, po francusku już się dogaduję i wszystko idzie jak należy także jedziemy do przodu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze #ladnypan bo kłamstwo powtarzane tysiąc razy staję się prawdą jak to powiadał pewien pan. XD

Dziennik prowadzę pod: #rottredukcja

"JUŻ NIE BĘDĘ GRUBY ANYMORE, CHUDY TEŻ K****A NIE BĘDĘ!"
-- Cytat - Paweł Rak (2015)

STAN REDUKCJI:
WAGA POCZĄTKOWA: 170kg
OBECNIE: 92,8kg
LBM: 83kg (DEXA SCAN z Grudnia)
BF: 11%
Wzrost: 185cm
Wiek: 29 lat

#rottredukcja #mikrokoksy #chudnijzwykopem #silownia #dieta #mirkokoksy #odchudzanie

TRENING:

1.
Klatka
- wyciskanie szt leżąc 4x6
-rozpiętki na skośnej ławce 4x10
-maszyna do wyciskania na siedząco 4x12

Plecy
-ściąganie drążka na siedząco do klatki 4x6
-ściąganie drążka trójkątnego do klatki 4x8
-wiosłowanie jedną ręka na zmianę na bramie 4x12
-ławka rzymska 4x15
AEROBY 10 MIN

2.
Nogi
-przysiady z obciążeniem 4x10
-wykroki chodzone 4x10
-uginanie nóg czyli dwugłowe na maszynie 4x8

Triceps
-wyciąg 4x8
-uginanie francuskie z hantlami leżąc 4x8
-maszyna imitująca poręcze 4x6
AEROBY 10 MIN

3.
Aeroby 50 min składające się z 20 min interwału np. 1 min bieg 1 min chód oraz 30 min ze stałym tempem

4.
Barki
-wznosy hantli przodem 4x10
-wznosy hantli w opadzie tułowia 4x10
-szrugsy z hantlami 4x12

Biceps
-uginanie ze sztangą stojąc 4x8
-uginanie z hantlami siedząc 4x8
-uginanie z drążkiem na wyciągu z dołu 4x6
AEROBY 10 MIN
corpseRott - A więc obiecany przez długi czas update! I nawet sporo tego będzie.

S...

źródło: comment_2YueFcNBUexSFCtoVtcte9zAs5xN7hvM.jpg

Pobierz
  • 70
@IntruderXXL: Dzięki. Trening jest optymalny, ułożony konkretnie pode mnie, mam utracone około 40% ruchomości w prawej ręcę po wypadku, uszkodzony bark i skręconą klatkę. Wygląda to tak że robię ćwiczenie, trener obserwuje i jeśli nie daje rady ze względu na ograniczenia to trener zaleca gorsze ćwiczenie ale takie które mogę robić z ograniczenia, no i tak schodzimy i stąd trening może wydawać się nieoptymalny. Naturalnie osoba w pełni zdrowa może uzyskać
@corpseRott: gratulacje, pysznie wygląda ʕʔ

mam pytanie: jak było z wyciąganiem kaloryfera na wierzch? Musiałeś ostro dociąć bodyfat (i kilogramy) czy ćwiczeniami go jakoś wyciągnąłeś? Jaka to była waga/body-fat mniej-więcej kiedy było już coś widać? Możesz coś polecić na redukcję BF - dieta/ćwiczenia?