Wpis z mikrobloga

Od 1 kwietnia nie fapowałem, dopiero 24 kwietnia się z "choroby" wyspowiadałem. Okazało się, że 31.12.2011 roku podczas powrotu na "gojach" uderzyłem się w głowę po prawej stronie, miałem niedowład z lewej drętwienie. Od 30.10.2017 ciągle choruję, zapalenie oskrzeli antybiotyk lekarz aplikuje. Po tygodniu przepisał drugi raz to samo (Augmentin), w styczniu uczulony byłem na zapach w mieszkaniu. Na ostatkach w Pomarańczy z "Detox-em" byłem. Zaaplikowali mi coś dzinwnego do "Agharty Westbama" tańczyłem. 13.04.2018 poszedłem na parafię, ksiądz dał modlitwy Proboszcza nie było. Kolega z podstawówki zaprosił mnie do KRK. POjechałem pozwiedzałem egzorcystę - Franciszkanina nękałem (dupniak na telefon podczas zapisywania numeru). Na parafię wróciłem Proboszcza "przeprosiłem"
#nofapchallenge #masoni #piersciec #mikolaj #zofiakossak #podstawowka
  • 18
@x3ntry chłopie z całym szacunkiem, ale leków chyba nie wziąłeś. współczuję tego co cię spotkało, bo gołym okiem masz problemy psychiczne. jeśli wziąłeś leki to nie pomagają, więc zgłoś się do lekarza do którego chodzisz lub szpitala psychiatrycznego.