Gorące dyskusje ostatnie 12h

#madki #dzieci
    Zastrzelcie mnie. Dostałam maila o zrzutce na zakończenie roku zlobkowego. Zrzutka po 100zl od dziecka. 25 dzieci. 4 panie.
    Na prezent maja być kupione bony do galerii handlowej (╯°□°)╯︵ ┻━┻
    Serio to nie przesada? Mój mail, ze to chyba trochę za dużo pozostał bez odpowiedzi.
    Wrzucę #warszawa bo może w stolicy ceni się prezenty bardziej :/

odpowiedzi (124)

Pytają się mnie, czemu jako wolnościowiec nie popieram postulatów LGBTQ+ - odpowiadam:

Ponieważ dewianci zagrażają mojej wolności osobistej. Wolności osobistej dzieci, wolności osobistej zdrowych rodzin. Albo wybieramy świat, gdzie wszystko jest normalne (co promuje pseudonauka gender studies), albo świat, gdzie nie negujemy, że 2+2 jest 4. Bo gender i ideologia LGBTQ+ mają więcej wspólnego z religią, fanatyzmem i polityczną manipulacją, niż z faktami. Tyle. Niech nie paradują publicznie, niech nie gorszą uczniów. Dlatego propaganda LGBTQ+ jak i edukacja seksualna powinny zostać zdelegalizowane. A na swoim łóżku to nawet mogą robić salta na golasa. Nie obchodzi mnie to.

#4konserwy #neuropa #konfederacja
    pokaż całość

odpowiedzi (108)

w #krakow przygotowania do jutrzejszej wielkiej fali - wszystkie mosty zostały ostretchowane folią bąbelkową, by ochronić je przed uderzeniami przedmiotów niesionych przez wody Wisły

#ciekawostki #powodz #fala

odpowiedzi (28)