Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyny nie wysyłajcie swoich chłopaków na Erasmusa. Mój chłopak był całe życie patriotycznie nastawiony, co niedziela do kościoła i bluzy jak ze znaczkiem jeb** pedałów czy "raz sierpem raz młotem...", był w ONR. Nie chciał jechać ale na jego studiach była to najlepsza opcja żeby przebrnąć 2 ciężkie przedmioty. Pojechał, na początku rozmowy codziennie, potem niestety coraz rzadziej. Po miesiącu przyznał mi się, że ma kogoś. Prawda mnie dobiła... Przyznał, że poznał młodego chłopaka z Senegalu Mokebe i zakochali się w sobie. Na początku płakał i czuł się źle z pożądaniem do jego umięśnionego czarnego ciała i dużej kutangi ale potem sam przyznał, że tak naprawdę od początku był w ONR dla tej wspólnoty mężczyzn, pewnej intymnej, seksualnej atmosfery... Do dzisiaj nie mogę się pozbierać więc naprawdę dziewczyny posłuchajcie mnie i po prostu nie pozwalajcie jeśli wasz narodowiec chce gdzieś wyjechać...

#erasmus #polki #zwiazki #bekazprawakow #bekazlewactwa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 18
Ja tak ogólnie to się zastanawiam kto te baity przepuszcza na mirko wyznaniach? Przecież są osoby które nadzorują co pójdzie co nie, ja się pytam - co wami kieruje przy wyborze tego co udostępnić?