Wpis z mikrobloga

W sumie nie wiem za co, ale dostałam super-bloka - pytałam się jej w sumie tylko, skąd tam pod którąś z jej prac takie cmentarzysko (moja pierwsza wypowiedź pod jej jakimkolwiek wpisem, pierwsza i ostatnia) : niech ktoś tej super-artystce-agentce przekaże tego screena czy coś - może mnie drażnić jej bucowatość i ewidentny efekt Krugera-Dunninga ale z szacunku do rzemiosła jakim jest rysunek czuje sie w obowiązku by kilka podpowiedzi dać, bo a nuż umiejętność skoczy i pokora również zaskoczy gdzieś w mózgu.

W sumie jest więcej dobrych książek, czy poradników - ale wujek Loomis to przystępna podstawa.

#anime #manga #zerotwo #art #fanart #mangowpis #rysujzwykopem #rysunek #rysowanie #sztuka #digitalpainting #digitalart #iroirocorner #randomanimeshit - ta, po prostu sobie skopiowalam ostatnio użyte przez nią tagi #iroirocorner
Pobierz niesepomoc - W sumie nie wiem za co, ale dostałam super-bloka - pytałam się jej w sum...
źródło: comment_LQ07JmAsRY5OJcHs9q3PL2zZGGC5vCEO.jpg
  • 28
@Pas-ze-mna-owce:
no atencjuszka z mentalnością nastolatki, żyjącej w przekonaniu, że jak komuś się coś nie podoba to jest zaplutym hejterem. No i tak czytając tam jej wpisy - widze, że nie grzeszy raczej rozumem ale to jeszcze nie grzech ;] więc w sumie meh.

Chyba jestem zbyt groźna, skoro bloknęła mnie już po jednym grzecznym pytaniu ʕʔ wrrrr.exe

Ale ja mam dobre serduszko i chciałabym, żeby poziom
@niesepomoc: A daj z nią spokój, zachowuje się jak dziecko które nigdy żadnej krytyki nie dostało. Nie wiem po jakiego ch*ja wrzuca swoje prace jak nie chce by ktoś ich komentował. Kiedyś napisałem jej że bardzo ładne dzieło, ale moim zdaniem trochę za bardzo cukierkowo wyszedł jej rysunek (zwłaszcza jak na mangę), a ona:

haha nie masz sie o cos przywalic xD


@Sinti: Generalnie obcykałam sobie ją na axylcontent - no taki chodząca, krzywdząca stereotypowa, animu gurl mentalnie w wieku 14'stu lat, on (ten, który uderzył miecugówa) ją prosił zeby poszła po oliwe do sąsiada czy tam wspólokatora a ta "n-niee... weź ty idź" - meh. Rzuca pracami pod atencje i ewentualną klientele, usuwa komentarze jak zbuntowana nastolatka - idź pan w uj.

Mówie, napisałam tylko pytanie o to "dlaczego tu taki cmentarz"
@niesepomoc: Przykre, to chyba jedna z tych osób przez które wiele ludzi ma awersje do "artystów" (o anime już nie wspomnę).
Nie chcę jej obrazić, bo nie jest to moim celem - ale odnoszę wrażenie że to już jakieś zaburzenie psychiczne, jak można zupełnie neutralne, a nawet pozytywne komentarze traktować jako atak na własną osobę?...
Co do jej prac, to nie są takie złe - co prawda jest oczywiście przepaść jakościowa
@Sinti: nie należy tłumaczyć wszystkiego "stylem" (to bardziej krzywdzi niż pomaga) - to jedna z popularniejszych wymówek. Z rzemieślniczego i technicznego punktu widzenia - dziewczyna ma mase fundamentalnych braków, dlatego tak oschle powiedziałam, że nie potrafi rysować - skoro usuwa komentarze i blokuje "hejterów" to nie czuje się winna, tak skrajnego określenia.

Generalnie taki pro tip - najpierw realizm, potem stylówka (siedzisz w game devie, moze ci sie kiedys przyda, gdy
@niesepomoc:

najpierw realizm, potem stylówka

Niezły truizm, szkoda że twórcy mangi/anime go nie stosują podczas wymyślania fabuły. ()

Pokażesz jakąś swoją pracę?
@Sinti: truizm, truizmem ale jednak, szkoda ze tak wielu o tym zapomina i później są takie kwiatki - "no ale to jest stylizowaneee, to nie tak ze nie potrafiee" - i to nie tak, ze pluje na tych, którzy nie zaczeli od realizmu czy po prostu mają serdecznie gdzieś rzemiosło - pluje na tych, którzy się upierają, że umio XD, a jak ktos zaprzeczy i udowodni swoją racje, to jest wyzywany
@Axelio: My przynajmniej wytykamy błędy, zamiast bić od razu ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na poważnie, to myślałem że po to się głównie wstawia swoje prace (zwłaszcza w trakcie tworzenia, a nie już gotowe) aby uzyskać feedback? Sam będę niedługo wstawiał pewnie jakieś amatorskie pixel arty/gry i liczę na porządny feedback, bo na tym to polega.

A teraz ja ci powiem jaki jest z wami
@Axelio: XDD

Nie wytknęłam twojej dziewczynie ŻADNYCH wad ani nie zdążyłam pochwalić jak sam mówisz, bo nie dała mi na to szansy - prosz screen, mojego pierwszego i ostatniego komentarza XDD.

Nawet nie miałam pojęcia kim ta dziewczyna jest - teraz jestem uprzedzona i zniesmaczona, więc mi to już dynda czy umie rysować, czy tez nie - chciałam pomóc i dać lekture no ale poco? To trzeba tylko głaskać.

Wiesz jaki
Pobierz niesepomoc - @Axelio: XDD 

Nie wytknęłam twojej dziewczynie ŻADNYCH wad ani nie zd...
źródło: comment_a2r8VyhgVFn9lZwFDmhYicdRVR5r9MtT.jpg