Wpis z mikrobloga

Najnowsze promocje email price na sprzęt w sklepie Gearbest.
Dostępne wysyłki bez VATu, nie trzeba używać kodów rabatowych:

Lampka nocna #led Xiaomi Mijia Sensor Night Light, wbudowany czujnik ruchu:
Xiaomi Mijia Sensor Night Light
Przecena -40% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $8.99. Wysyłka darmowa!

Telefon Xiaomi Mi Note 2, wersja International, 4/64 GB, kolor photo black:
Xiaomi Mi Note 2 4G Phablet International Version
Przecena -34% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $259.99. Wysyłka z Europy bez VAT za $6.49!

Telefon Xiaomi Mi Note 2, wersja Unlocked, 6/128 GB, kolor czarny:
Xiaomi Mi Note 2 4G Phablet
Przecena -31% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $329.99. Wysyłka z Europy bez VAT za $6.49!

Telefon #xiaomi Redmi 5 Plus, wersja Globalna, 4/64 GB, kolor czarny:
Xiaomi Redmi 5 Plus 4G Phablet Global Version
Przecena -19% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $199.99. Wysyłka darmowa lub Priority Line bez VAT za $2.13!

Smartfon Huawei P9 Lite, wersja Globalna, 3/16 GB, Android M, kolor Golden:
Huawei P9 Lite ( VNS - L31 ) 4G Smartphone
Przecena -35% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $149.99. Wysyłka darmowa lub Priority Line bez VAT za $3.91!

Duży smartfon LeEco Le Pro3 Elite, wersja 4/32 GB, Android 6.0, kolor Golden:
LeEco Le Pro3 Elite 4G Phablet
Przecena -31% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $158.99. Wysyłka darmowa lub Priority Line bez VAT za $3.18!

Malutki dron do nauki latania F36 Mini RC Drone, tryb headless&sztuczki, w zestawie kontroler oraz części zapasowe:
F36 Mini RC Drone - RTF
Przecena -41% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $9.99. Wysyłka płatna $0.95

Popularny dron DJI Spark Mini, własna kamera 1080p, w zestawie akcesoria + części zapasowe:
DJI Spark Mini RC Selfie Drone
Przecena -36% jest już aktywna na stronie. Cena spadła do $379.00. Wysyłka Priority Line bez VAT za $6.66!

#gearbest #drony #smartfon #telefony #huawei #leeco #minote2 #redmi5plus #dji #promocje #promocja #rabat #chinskiecuda

Pobierz
źródło: comment_Yewtc4e6kciIrlET0Vvqi89sjfu8Eaz6.jpg
  • 1