Gorące dyskusje ostatnie 12h

Denerwują mnie ludzie, którzy podczas codziennego życia w ogóle nie myślą o innych i ich potrzebach.
    Np. rozjebią się wózkiem sklepowym tak, ze zastawia cała alejkę. Albo przystaną na pogawędki na środku skrzyżowania chodnikow i trzeba ich omijać. Lub wstawiają talerze do zmywarki krzywo tez czy stoją na schodach ruchomych po lewej stronie.
    Ale i tak najgorsi są tacy, którzy proszą o pomoc na wykop, dostają ją i nawet plusika nie dadzą.

pokaż spoiler Chujki

#truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (60)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Miły, starszy Pan cieszy się z zakupu nowej Toyoty Aygo komentując jeden z postów producenta. Komentarze użytkowników wypierdzianych rumplii po niemcu przyprawiają o ból głowy. Nie zwracam za chemioterapie

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (33)

Ja pierdole, nie wierzę xD siedzę z #rozowypasek w samochodzie i czekam na prom. Jest gorąco jak skurwysyn i duszno, bo jesteśmy w Chorwacji. Ta zaczyna wojnę, że drzwi mają być zamknięte, bo ona nie będzie marzła w przeciągu. Nie pozwoliłem zamknąć drzwi to przykryła się kocem XDDD Na termometrze jest 27 stopni, a powietrze ledwie się rusza, bo nie ma w ogóle wiatru xD
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (55)