Wpis z mikrobloga

Klawiatury mechaniczne dla graczy - wszystko co musisz wiedzieć

Myśleliście ostatnio o zakupie mechanika? A może wbrew przeciwnie - nie rozumiecie tego szaleństwa i uważacie, że to tylko kolejna bezmyślna "gamingowa" moda? W jednym i drugim przypadku zawsze warto się dokształcić, by móc (po/prze)konać swojego interlokutora rzeczowymi argumentami. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zwięzły poradnik o klawiaturach mechanicznych. Krótka historia, wypunktowane różnice względem rozwiązań membranowych oraz opisy działania konkretnych przełączników. Zapraszamy do lektury! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.purepc.pl/poradniki/klawiatury_mechaniczne_dla_graczy_wszystko_co_musisz_wiedziec

#purepc #pcmasterrace #komputery #technologia
Pobierz PurePCpl - Klawiatury mechaniczne dla graczy - wszystko co musisz wiedzieć

Myśleli...
źródło: comment_kysJf0VUxtqlJsNkqoOHY3EpI7RIoxMM.jpg
  • 8
@PurePC_pl: Ostatnio byłem z dziewczyną w sklepie, wystarczył jeden klik by usłyszeć ZAPOMNIJ, ciekawiło mnie ile zniesie taką klawiaturę. Dla mnie lepsza jest dobra membranowa i nie ma tego irytującego klikania jak ktoś dużo pisze w openspace też sobie nie wyobrażam aby ktoś z tego korzystał obok mnie
@supra107: Oraz chociażby jeszcze Gold, Silver, White, Grey? ( ͡º ͜ʖ͡º) Tym razem miało być przystępnie i krótko, co by nawet laik przełknął temat. Więcej pojawi się może wkrótce, wpierw trzeba wygrzebać się z innych testów i publikacji.

jak ktoś dużo pisze w openspace też sobie nie wyobrażam aby ktoś z tego korzystał obok mnie

@bi-tek: I tutaj pojawia się temat odwiecznej wojny między zwolennikami