Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czy wszyscy księża mają jakieś problemy psychiczne? Ewentualnie są mitomanami i tak wierzą w swoje kłamstwa że myślą że to naprawdę się działo.
  W liceum mieliśmy księdza, który nam opowiadał takie historie że głowa mała XD Np że jechał do pewnej rodziny, której członek podejrzewany był o wpływ szatana. No i ten ksiadz nam opowiada, że jedzie samochodem i nagle zapomniał drogę. Zaczął się modlić i cyk droga się pojawiła XD
  Albo jak zszedł do piwnicy na plebanii i poczuł jakby wąż oplatał jego szyję i go dusił i coś szeptał do niego po łacinie.

  pokaż spoiler A potem ksiądz zmajstrował sobie bachorka i już nie uczył XD


  Czy wasi księża też wam takie kity wciskali? XD

  #bekazkatoli #wiara #heheszki #wtf #cosieodjebalo
  pokaż całość

  odpowiedzi (76)

 • avatar

  Lubię Was Mirki, więc ode mnie dziś #rozdajo jakiego nie widział nikt.

  Do wygrania słoiczek musztardy parczewskiej, nadmusztardy nad musztardami, możesz umoczyć w niej kiełbaskę, posmarować karkówkę, albo jak prawdziwi parczewiacy, wsuwać łyżkami do chleba. Produkt lokalny, naturalny skład, najpyszniejsza musztarda, jaka tylko została wymyślona na tej planecie. Nie do zdobycia poza województwem lubelskim. Wołam @Hannahalla i @manualnyautomat na przybicie znaku jakości. Niektórzy spod tagu #lublin tez powinni wiedzieć, o czym mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Losowanie przez #mirkorandom jutro około 12:00. Wybiorę wśród pulsujących.

  #jedzenie #grill #gotujzwykopem #jedzzwykopem #bojowkamusztardyparczewskiej #lubelskie
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • odpowiedzi (20)