•  

  Dzisiejszy #filmnawieczor (+ kod na #pysznepl, szczegóły na końcu) to "The Girl with All the Gifts" (2016) czyli jeden z najlepszych filmów o zombie (a raczej z tłem o tej tematyce), jaki miał premierę w ostatnich latach. To postapokaliptyczne kino, w którym ludzkość znajduje się w mocnym odwrocie i rozpaczliwie stara się znaleźć z tej sytuacji wyjście. Brzmi schematycznie? Na szczęście tylko brzmi - film wywraca znane schematy do góry nogami i cholernie mocno trzyma w napięciu.

  Nie oczekujcie tutaj krwi lejącej się hektolitrami i taniego patosu. Mimo wielu scen, w których czujemy zagrożenie i dochodzi do bezpośredniej konfrontacji, nie mamy tutaj do czynienia z typowym kinem akcji. W szerszej perspektywie obraz skupia się na rozwoju bohaterów, ich postępowaniu i zdaje się pytać, gdzie znajduję się granica w której możemy kogoś określić jako istotę ludzką. Mimo wszystko przez blisko 2 godziny ani razu nie czułem się znudzony - to bardzo udany mix, gdzie wszystkie elementy są spójne i dobrze ze sobą grają, a twórcy nieraz potrafią bardzo udanie zaskoczyć widza. Zdecydowanie polecam, nawet jeśli nie jesteście fanami tego typu filmów - spokojnie, powinien przypaść Wam do gustu.

  Opis:

  pokaż spoiler Zniszczony przez globalną katastrofę świat przyszłości zaludniony jest przez żądne ludzkiego mięsa stwory. Nadzieją dla ocalonych wydają się militaryzacja życia codziennego oraz prac nad stworzeniem człowieka-hybrydy, zdolnego przetrwać na skażonym terenie. Obiecującym obiektem badań jest dziewczyna o imieniu Melanie, która jednak staje przed egzystencjalnym pytaniem: do którego gatunku należę?


  Jeśli podobają Ci moje wpisy dot. kina to zaobserwuj proszę mój tag - #poroncowekino. Przy okazji - jeśli dotarłeś do tego miejsca, zostaw plusa. O 20:30 wśród plusujących zrobię #rozdajo kuponu -10zł (apka, MWZ 20zł) na Pyszne.pl ʕ•ᴥ•ʔ #kino #film #filmy #sciencefiction #scifi #postapokalipsa #ogladajzwykopem

  źródło: tgwatt.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Ja pier... Niby osoby, które piszą ''he he typowa p0lka'' są upośledzone, ale czasem przestaję się dziwić, kiedy dziewczynki same im wciskają argumenty.

  pisaliśmy ze sobą dwa dni, a gość przyszedł z bukietem kwiatów (pic related). dotychczas jedyne kwiaty jakie dostawałam były od mojego ojca, więc niezłe WTF dla mnie. chyba trochę przesada coś takiego.

  ogólnie chłopiec taki 7/10 (więc więcej niż ja w skali ruchensteina), mojego wzrostu, sympatyczny, ale jakoś nie ma tej mitycznej chemii

  No i od razu wiadomo, że mamy do czynienia z 13 latką ¯\_(ツ)_/¯ Najlepsze i najtrwalsze związki wraz z miłością są wtedy, gdy się je wspólnie buduje od postaw, latami. ''Chemia'' to nic innego, jak zauroczenie, które ma się nijak do prawdziwej miłości, a tym bardziej do wyboru partnera. I to jakże pożądane przez dziewczynki zauroczenie znika szybciej, niż biegunka po kiepskim żarciu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ Szkoda faceta, bo poszedł na randkę z kobietą, postarał się, kupił kwiaty, a tu taki psikus... przyszła dziewczynka. Generalnie poczułam zażenowanie po przeczytaniu tego wpisu, więc postanowiłam się podzielić tym, co myślę na ten temat.

  pokaż spoiler Post nie ma na celu obrażać autorki wpisu, tylko durne zachowanie i dziecinne podejście. Wszelkie wysrywy od gimbusków lubujących się w tagu ''p0lka'' itp będą reportowane, a komentarze będę usuwać.


  #logikarozowychpaskow #randkujzwykopem #tinder #przegryw #oswiadczenie #przemyslenia
  pokaż całość

  odpowiedzi (258)

 • avatar

  Dziękuję pan Rumun za prawilne ośmieszanie tego cyrku z SMSami xD

  #ibmgate #dildoibm #heheszki

  odpowiedzi (7)

 • odpowiedzi (6)