•  

Kto dostał od #xiaomi informację że od 25 maja 2018 zaczynają nas szpiegować, począwszy od smsów i ilości rozmów jakie będziemy przeprowadzać do danych z kart i kont bankowych, włącznie co robimy na wykopie czy FB.

Pełen zakres macie tutaj:
    http://www.mi.com/us/about/new-privacy/

Generalnie w nagłówku jest info United States, ale nic nie ma w informacjach o tym że to dla osób z USA, a można wyczytać że każdy kto zarejestrował konto na Xiaomi podlega pod to.

Ktoś coś wie, tyle osób nakupowało tej marki z #cebuladeals czy inne #chinskiecuda

Pod taguje także #bezpieczenstwo #szpiegujo #szpiegostwo #technologia

•  

@n00_: tag cebuladeals jest do informowania o okazjach.

+: A.....c
    •  

@n00_: Od dawna szpiegują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: foxbond
    •  

@kargo89: i jest to okazja dla wszystkich co mają Xiaomi, darmowy trojan oraz keylogger w cenie

•  

@n00_: wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie, wszystkie zmiany dotyczą konta xiaomi (możesz odłączyć konto, ale licz się z tym że część funkcji przestanie ci działać) nie softu telefonu
      dwa, polecam zapoznać się z linijką jak wykorzystują twoje dane, do czego.
      kolejna sprawa to po prostu będą starali się dostosowywać reklamy do twoich zainteresowań, tak jak robi to google i facebook... nie dotyczy cię to jeżeli nie masz chińskiego softu gdzie masz reklamy.
      żadnych informacji nie będą sprzedawać tak jak zrobił to facebook
      z innymi zaufanymi firmami co najwyżej podzielą się twoim adresem IP

ot kurwa robienie z igły widły

•  

@Karton12: nie umiesz czytać????

Information you provide to us or upload (including your contact details): we may collect any and all personal information you provide to us, like your name, mobile phone number, email address, delivery address, ID card, driver license, passport details, Mi Account details (e.g. your security related information, name, birthday, gender), order, invoicing details, materials or data you may sync through Mi Cloud or other apps (e.g. photos, contact lists), information in relation to creating an account and participating in the MIUI Forum or other Xiaomi platforms, phone numbers you insert into your contacts or to send a message, feedback, and any other information you provide us.
      Information specific to you that may be assigned by us: we may collect and use information such as your Mi Account ID.
      Information specific to you that may be assigned by Third Party Service Providers: we may collect and use information such as your advertising ID assigned by Third Party Service Providers.
      Financial information: information related to completing purchases. For example, bank account number, account holder name, credit card number etc.
      Social information: information related to your social activities. For example, current employer, current job title, education background, professional training background etc.
      Device or SIM-related information: information related to your device. For example, IMEI number, IMSI number, MAC address, Serial number, MIUI version and type, Android version, Android ID, screen display information, device keypad information, device manufacturer details and model name, network operator, connection type, hardware usage information such as battery usage, device temperature.
      Application information: information related to your software usage. For example, application list, application status record (e.g. downloading, installing, updating, deleting), application ID information, SDK version, system update settings etc.
      Location information (only for specific services/functionalities): various types of information on your location. For example, region, country code, city code, mobile network code, mobile country code, cell identity, longitude and latitude information, time zone settings, language settings.
      Log information: information related to your use of certain functions, apps and websites. For example, cookies and other anonymous identifier technologies, IP addresses, network request information, temporary message history, standard system logs, crash information.
      Other information: environmental characteristics value (ECV) (i.e. value generated from Mi Account ID, phone device ID, connected Wi-Fi ID and location value).

•  

@n00_: nie manipuluj,
      In order to provide our services to you, we will ask you to provide personal information that is necessary to provide those services to you. If you do not provide your personal information, we may not be able to provide you with our products or services.
      czyli informacje podajesz im dobrowolnie, nikt cię nie szpieguje...

źródło: Screenshot 2018-05-05 13-45-19.jpg

•  

@Karton12: czytasz ze zrozumieniem?? ??

Właśnie się zgadzasz jak złożyłeś konto Xiaomi....zgadzasz się przy tym że 25 maja będziesz mieć to konto... nie będą się za każdym razem przy połączeniu do netu mają wysłac wszystkie informacje, które twoj telefon zebrał.

to też jeszcze piękne:

Sharing with others

Xiaomi may disclose your personal information without further consent when required under applicable law.
      Information not requiring consent

We may share anonymized information and statistics in aggregate form with third parties for business purposes, for example with advertisers on our website, we may share them trends about the general use of our services, such as the number of customers in certain demographic groups who purchased certain products or who carried out certain transactions.
      For the avoidance of doubt, Xiaomi may collect, use or disclose your personal information without your consent if it is and only to the extent it is allowed explicitly under local data protection laws.

•  

@n00_: kurwa czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? bo pierdolisz raz po raz
      pokazalem ci że POPROSZĄ CIĘ O PODANIE TYCH INFORMACJI takich jak numer karty bankowej, numer konta itd. POPROSZĄ
      If you do not provide your personal information, we may not be able to provide you with our products or services.
      CZYLI MASZ MOŻLIWOŚĆ ODMOWY, nie będą wtedy mogli dostosowywać reklam pod ciebie

robisz z igły widły,

Właśnie się zgadzasz jak złożyłeś konto Xiaomi..

@n00_: nie, zgadzasz się na to że udostępniasz im swoją lokalizację używając funkcji lokalizacji swojego telefonu, udostępniasz im swój adres e-mailowy, numer telefonu etc.
      ale to wszystko podajesz d o b r o w o l n i e nikt cię do tego nie zmusza, masz prawo odmówić
      więc to nie jest kurwa szpiegowanie, bo szpiegowanie jest wtedy gdyby cię cały czas podglądali i monitorowali co wypisujesz w necie, co kupujesz bez twojej zgody

•  

@n00_: kolejna sprawa o której już wspominałem: konto xiaomi nie jest obowiązkowe, nie musisz go zakładać, telefon działa bez niego
      ale rezygnujesz tym samym z funkcji lokalizacji telefonu, motywów, innych aplikacji/usług xiaomi do których potrzebne jest twoje konto

•  

@Karton12: chyba ty masz problem ze zrozumieniem. Jeśli posiadamy konto xiaomi to wszystkie te dane będą wrzucane do chmury i przetwarzane w dowolny sposób.
      Zwrot if you provide information jest tożsamy z normalnym korzystaniem z telefonu. Po cholerę komuś smartfon na którym nie możesz nawet wysłać smsa tak żeby ktoś nie odczytał jego treści w poszukiwaniu dobrego dopasowania reklam i chuj wie co jeszcze.

Pisze to z xiaomi. Nie mam chmury / konta

•  

@Karton12: serio masz problem z myśleniem, mam nadzieję że @blantek wytłumaczył w końcu. od siebie jedynie dodam

phone numbers you insert into your contacts or to send a message, feedback, and any other information you provide us.

Czyli dla xiaomi to że wpiszesz numer telefonu w kontaktach to jakbyś im to już przekazał i oni już to mogą przetwarzać.... a sądzisz że przy każdym zapisaniu nr telefonu lub przy wysłaniu smsa wyskoczy okienko z informacją chcesz aby ta dana była przekazywana innym.. jak nie to nie wpisuj....wątpię...
      co ciekawsze masz później że jeżeli wpisywanie czegoś jest dla nich równoznaczne z przekazywaniem tych informacji dla nich to końcowe stwierdzenie oznacza że wszystko co wpiszesz do fona przy tym że masz konto Xiaomi oznacza że im sam zezwalasz na przetwarzanie i rejestrowanie takich danych przez chińska firmę ... i teraz pytanie sądzisz że jakby coś stracił z ich winy byś wygrał sprawę ??:>

•  

@n00_ robią to co każda inna firma, RODO wymusiło na Xiaomi sprecyzowanie i poinformowanie użytkowników na temat danych które posiadają i zbierają. Robisz z igły widły

Gorące dyskusje ostatnie 12h

- Halinka śpisz?
    - Śpię, bo co?
    - Bo ja nie mogę.
    - Co znowu?
    - Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
    - Niby czego?
    - Dlaczego ten Paździoch, to taka menda i świnia jest.
    - Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
    - Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
    - Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
    - No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
    - Po jajco jełopie. Dobranoc.
    - (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Paździoch to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
    - No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
    - Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
    - Ferdek, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
    - Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
    pokaż całość

odpowiedzi (17)

Obrazy ktore słyszysz XDDD

odpowiedzi (36)

• odpowiedzi (48)

Advertisement