Wpis z mikrobloga

@pekas: Masz napisane
Suggested versions: bold and red text
Stable/main versions: bold text

Na moim #mi5splus niestety żadna nie działa w 100% poprawnie (sprawdzałem z 6-7 apek), a to raz nie działa przedni aparat albo slow motion nie chodzi, a w innej wersji panorama nie chce zapisać pliku, więc też nie jestem w stanie wywróżyć najlepszej apki :P

Ale zdjęcia robi w pip lepsze od stockowej apki ksjałomi.
@Dave987654321: mam odblokowany bootloader, wgrane xiaomi.eu, dostęp do roota i jakoś mogę płacić przez Google Pay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A o tym build.prop możesz napisać więcej, bo nawet nie wiem o co chodzi. Może dlatego nie działa mi slow motion XD
@sing: Trzeba zedytować jedną linijkę żeby włączyć camera2api, chociaż chyba jest moduł do Magiska który to robi albo jakiś skrypt do ADB.
Ale jeżeli działa ci HDR albo przynajmniej apka ci nie robi force close to znaczy że najprawdopodobniej masz to aktywowane.

Tak z ciekawości: czy da się polegać na ukrywaniu roota przez Magiska? W sensie czy nie jest tak że co chwila wychodzi kolejny update który sprawia że trzeba czekać
@Dave987654321: od ponad pół roku nie mam problemów, a ostatni update MIUI mam z 2 lutego 2018 r. i wtedy też robiłem update magiska. Ale np. taki PayPal płacze, że jest niebezpiecznie, mimo że ukryłem przed nim roota, ale nadal pozwala wysyłać przelewy.