Wpis z mikrobloga

Zwroty za noclegi na #booking + 10zł za free w momencie potwierdzenia wizyty przelewem ode mnie na wasze konto
-50zł zwrotu przy wartości rezerwacji 100zł i więcej
-15funtów (około 70zł) zwrotu przy wartości rezerwacji 31funtów (około 150zł)
-25dolców (około 90zł) zwrotu przy wartości rezerwacji 51dolara (około 185zł)
ZWROTY, bo zawodowi spamerzy piszą zniżki, mając na myśli zwroty... Albo triki psychologiczne o limitowanej ilości zwrotów #adepcinlp. Spamerzy są bardzo hojni bo NIE POBIERAJĄ żadnych opłat za to, że ZARABIAJĄ jak można wyczytać w ofertach...
A teraz na poważnie - zwrot obecnie wpada po około 3 tygodniach (booking daje sobie miesiąc czasu na zwrot).
Ten wpis to poważna oferta oraz kosa wolnego rynku do zawodowych spamerów tagu, bo uzyskanie takiego zwrotu to łatwizna, a ich wpisy opiewają coraz bardziej w #czarnamagia #alchemia
DlaczegoWyjadaszMiFrytki - Zwroty za noclegi na #booking + 10zł za free w momencie po...

źródło: comment_veO0PlykrYL5MRsKki0OxsJ336ZjwysT.jpg

Pobierz
  • 10
@MydlemGo: Jak chcesz zablokuje sobie pw, az mój post zniknie w sztumie xD Ten post to prowokacja do myślenia, jest w nim wiadro pomyj i jest informacja, że otrzymanie takiego zwrotu to łatwizna. Nie jestem takim hipokrytą, jak to wydedukowałeś. Jakby ktoś napisał to pewnie nawet by nie chciał, dostać tej dychy bo chłopaki tutaj stukają o niepobieraniu danych osobowych. Przegrana sprawa więc odpadam w przedbiegach xD Prawda jest taka, że