Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pora na #losowanko. Tym razem klucz do Skyrim na platforme #steam
    Zasady:
    - plusujesz wpis
    - (opcjolanie xD) mozesz zostawić lajka pod filmikiem (dzięki!)
    https://www.youtube.com/watch?v=Nm3YTk0b3J0

Wyniki jutro

TAGUJE: #rozdajo pokaż całość

odpowiedzi (9)

Zadzwoniła wczoraj do mnie miła pani z banku iż wysyłałem kiedyś CV (co najmniej 2 lata temu) i mogłaby mi zaproponować spotkanie rekrutacyjne. Oczywiście spytałem o widełki wiec miła pani pyta ile chciałbym zarabiać wiec mówię ze mój kolejny cel to 12 brutto ale za 11 mógłbym przejść jeżeli będzie to dla mnie rozwojowe. Pani ucieszona informuje mnie że nie ma stawki godzinowej i stała pensja miesięczna i moja stawka jest nawet poniżej widełek na pewno się dogadamy... Tak. Pani myślała że mówię o 12 zł brutto za godzinę...
    #pracbaza #korposwiat
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Kontynuując wpis https://www.wykop.pl/wpis/32188961

Nie przedłużając:

Kolega pisał z nią jeszcze wczoraj: Zaznaczyła mu od razu, że nie szuka chłopaka, bo dobrze jej jest być samą (jakie kurwa mać samą, przecież ze mną jest), mówiła też, że szuka znajomych bo jest nowa w mieście (mieszka tam od urodzenia do kurwy nędzy więc o czym ona pierdoli myślałem sobie), reszta no to normalna rozmowa, żadnych rewelacji oprócz powyższych.

Dochodzi czas spotkania..

Siedzimy sobie ze znajomym przy stoliku w knajpie, sączymy piwerka i wchodzi ona.

Rozgląda się po knajpie i jest, ujrzała mnie, stanęła jak słup, jakbyście widzieli jej twarz, to byście jeszcze jej współczuli, w takim szoku była. Po 5 sekundowej zawieszce, podeszła wkurwiona i rozhuśtała się karuzela spierdolenia,

że co ja tutaj robię, czemu ją śledzę, że nawet nie pozwalam jej się spotykać ze znajomymi - zgoniła wszystko na mnie, jeszcze zwyzywała bogu winnego mojego kolegę i poszła w pizdu. Nawet do głosu nie dała dojść, no cóż ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #rozowepaski #logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (160)