Wpis z mikrobloga

Wiem że "Hating popular things doesn't make you an interesting person" ale naprawde nie mam pojęcia jakim cudem ten wysryw może się komukolwiek podobać. Przecież targetem całej tej płyty są nastolatki które mysla że słuchają "mądrego rapu" a tak naprawdę to jest to samo gówno tylko zapakowane w inny papierek. Gimby się spuszczają nad głębokimi tekstami, przecież to jest to samo co Rogal DDL w większości, tylko że ze smutnym klimatem i napisane trochę inaczej. Tu się zgodzę że płyta jest muzycznie w innym stylu niż inne, ale to jest przecież ściąganie z Ameryki. Jak chcecie innowacji to patrzcie sobie na pro8l3m, oni zrobili coś rzeczywiście nowego i unikatowego a oni? Pfff #niepopularnaopinia #rap #polskirap #tacohemingway #quebonafide #taconafide #gowno
Kudlak30 - Wiem że "Hating popular things doesn't make you an interesting person" ale...

źródło: comment_KS2br6eRLWz2UDI3LEDFE1VlABjD7M9R.jpg

Pobierz
  • 40
w podobnej stylistyce


@hasztag_andrzej: ale mi nie chodzi o styl a o całokształt, na mirko często widzę, że Łona jest wystawiany mocno na piedestał jako bóg rapu czy coś, z czym się nie zgadzam no ale to moje zdanie:)
a styl każdy powinien mieć inny, co coraz bardziej jest rzadkością w rapie
ale ty już możesz sobie lecieć po ostrym i pro8l3m,


@Kudlak30: Żadna hipokryzja, a raczej wnioski z obserwacji ludzi, którzy udzielają się na mirko. Dla wielu rap w Polsce to tylko Pro8l3m, Ostr i Łona, dlatego na nich padło.
@harnas_sv: Nie no jako boga rapu to bym go nie wystawiał. Ja właśnie uważam go za formę nieco na skraju tego gatunku, która jest zjadliwa nawet dla ludzi nie siedzących w temacie. Jeżeli ktoś bardziej siedzi w rapie to raczej wskazuje się na inne nazwiska.