Wpis z mikrobloga

Zasłyszane gdzieś na Pradze-Północ z rozmowy dwóch Sebków:

- Ty, słyszałeś co twoja była #!$%@?ła?
- Która? Twoja siostra?
- Taa, ale nie lubię tak jej nazywać.
- No dobra. Co zrobiła?
- Dzieciaka porwała z Anglii. I to swojego.
- Co #!$%@??
- No, przecież miała dzieciaka z tym swoim nowym i mieszkali w Wielkiej Brytanii, ale potem chciała ona wziąć rozwód, tyle że sąd jej nie dał tego dzieciaka tylko jemu, bo z niej jest tępa dzida i i ostra patola. Nie nadaje się do opieki nad dzieckiem, bo mefedron bierze i nawet szczepionek mu nie chciała dawać. Głupia idiotka.
- Przecież to twoja siostra...
- I co z tego? No ale popatrz, niby taka tępa, a dzieciaka bez papierów przez granicę jakoś przewiozła.
- I co dalej?
- No nic, policja u mnie była z tym jej byłym i mi powiedzieli, że dzieciaka ukradła. Za tydzień do sądu idę. Ja tam się cieszę, nie jestem już chociaż w rodzinie przestępcą numer jeden, bo porwanie to jednak większe przestępstwo niż 5 gramów zielska.
- Aha. No popatrz. A robotę masz?
- Tak i nawet mi płacą.
- A jaka umowa? Zlecenie czy normalna?
- Ustna, bo zasiłek stracę dla bezrobotnych.
...

Dalej już nie słuchałem, bo musiałem do autobusu wejść, a oni dalej sobie siedzieli na przystanku i gadali XD

#heheszki #patologiazewsi #coolstory #antyszczepionkowcy #patologiazmiasta #truestory #pragapolnoc
Pobierz L.....i - Zasłyszane gdzieś na Pradze-Północ z rozmowy dwóch Sebków:

- Ty, słyszał...
źródło: comment_TP4MuynFZpSw2IfgnlQQRDpvnDBDsMNH.jpg
  • 19
@Lawrence_z_Arabii: trochę wietrzę inwencję autora, ale z drugiej strony, to słyszałem dziwniejsze rzeczy na Pradze. Jak się wprowadziłem gdzieś w 99 roku to pierwszego dnia widziałem sebę z radiem samochodowym z jakimiś urwanymi kablami, który szedł ulicą Grenadierów i jak gdyby nigdy nic mówił komuś przez komórkę, że z roboty wraca xD
Dopiero potem się dowiedziałem, że jest różnica między byciem w robocie, a byciem na robocie.
stna, bo zasiłek stracę dla bezrobotnych.


@Lawrence_z_Arabii: zasiłek dostaje sie i tak jesli sie przepracowalo ostatni rok na Umowe o prace i dostaje sie przez chyba 6 miesiecy. No chyba, że ciągnie coś z mopsu....

Idiota bo myśli że jest do przodu 800 zł a tak naprawdę traci pewnie z 1 tys składek emerytalnych.... miesięcznie... a potem płacz, DAWAC MI EMERYTURE KURLLLA
zasiłek dostaje sie i tak jesli sie przepracowalo ostatni rok na Umowe o prace i dostaje sie przez chyba 6 miesiecy. No chyba, że ciągnie coś z mopsu....


@50HerbatGreya: Wiem, że są też jakieś dotacje na aktywizację zawodową.

Idiota bo myśli że jest do przodu 800 zł a tak naprawdę traci pewnie z 1 tys składek emerytalnych.... miesięcznie... a potem płacz, DAWAC MI EMERYTURE KURLLLA


On miał mniej niż 30 lat