Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć Mireczki i Mirabelki ;)
  Aktualizacja tego wpisu o karaluszym mieszkaniu.

  Dopiero co zalogowałam się do portalu sądowego, żeby sprawdzić co tam z pozwem. Tak jak mi doradzaliście, nie pisałam do niej maila, tylko szłam prosto do sądu z tym.

  Myślałam, że sąd odpowie po znacznie dłuższym czasie, więc nie logowałam się długo do tej strony, ale sąd pięknie odpowiedział na sprawę w ciągu 3 dni. Propsy dla sądu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  A więc... sąd uznał roszczenia na zaocznym posiedzeniu za zasadne. I od razu wysłał właścicielce robaczków nakaz zapłaty. Ogólnie to nie wiem, czy odebrała czy nie, ale i tak się ciesze. Ma dwa tygodnie od doręczenia na sprzeciw. Już dwa tygodnie temu zostało jej wysłane. Sprawiedliwości stało się zadość.

  Ahh... chciałabym zobaczyć jej minę.

  A tak ze śmiesznych sytuacji dotyczących pozwu, to musiałam wydrukować zdjęcia robaczków w takiej jakości, żeby było je dobrze widać. Poszłam więc w tym celu do punktu ksero. Pan wydrukował mi zdjęcia i przy podawaniu mi ich powiedział, że mi bardzo współczuje i wydrukował na lepszym papierze, bo takie zdjęcia nie wyglądają na wydrukowane rekreacyjnie. Także bardzo miło! ;)

  Teraz czekam na przelew z jej strony, lub maila z bluzgami. Jeśli nie dostane maila z bluzgami, to chyba trzeba będzie zahaczyć o komornika, bo pozwu nie odebrała. No i wyrok się jeszcze nie uprawomocnił, bo ma czas na sprzeciw, oczywiście ;)

  P.S. Dziękuje wszystkim, którzy tutaj na mirko mnie wspierali i pomagali.
  Pozdrowionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)

 • avatar

  Jest taka dosyć dziwna sprawa. Czy ktoś z Was kto posiada skaner, mógłby zeskanować odbicie swojej stopy(jak na zdj)? XDDD Facetka na #studbaza kazała nam zrobić pomiary oceny geometrii i wad stóp w ramach biomechaniki. Byłby ktoś w stanie podesłać coś podobnego? Ja niestety nie mam możliwości XD Trochę krępująca prośba ( ͡º ͜ʖ͡º)

  To ze zdj to odbicie stopy Jej męża, i nie można tego użyć niestety #pytanie #pomocy pokaż całość

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  Ey, wykopki. Pracuję w #pkp #intercity jako konduktor. Chciałem się was spytać czy interesowały by was krótkie, długie historie z mojej pracy? Oczywiście bez nazwisk i dat, jedynie relacje ze względu na to, że w pracy często łamie się regulamin przewozu xD (najczęściej na korzyść pasażera). Przez okres pracy uzbierało się trochę historii i mógłbym je opisywać na tagu #sziszucontent. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani. Z fartem! #truestory #100twarzykolejarzy pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (42)