•  

No dobra, troszkę zostałem wyśmiany za to że wg mnie Renault Captur z zewnątrz jest całkiem ładny, ale o gustach się nie dyskutuje.

Jakie macie typy na auto z klasy 'miejskie' (zamiast obecnego Grande Punto), ale o nieco wyższym niż przeciętna prześwicie (paskudna droga dojazdowa). Nie koniecznie musi to być Crossover.
    Cena - powiedzmy do 50k (nie jest to sztywna granica, ale nie przesadzajmy) za nówkę lub używkę (do 4 lat). Wiem że to niewiele, ale to ma być auto do pracy, nie jako rodzinne. Ale koniecznie 5 drzwiowe, benzyniak, łatwy do zagazowania lub już z gazem. Z diesli wyleczyło mnie to co na zachodzie robią i zaraz pewnie u nas też tak będzie :(
    Z nowych mam tylko jeden typ - Dacia Sandero Stepway, gdzie wersja z LPG kosztuje (doposażona tak jak by mi to wystarczyło) 52k. Z używanych - właśnie Captur. Ale chętnie poznam inne warte rozważenia propozycje, chociaż Otomoto już przejrzałem dosyć dokładnie ;-)

pokaż spoiler Wada Sandero - skrzynia 5 biegowa :( A jeżdżę autostradą do pracy...

#samochody

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jadę wczoraj z synem lvl 10, a przed nami #policja na motocyklu. Syn się pyta - tato, a ten policjant umie jeździć na jednym kole? A co ma w tych pojemnikach (takich sakwach z boku)? Mówię, że nie wiem ale może go zapytać. Na początku się wystraszył ale po chwili mówi - ok. I podjechałem na czerwonym świetle, przecinając odrobinę ciągłą linię, zrównałem się z policjantem i syn przez okno zapytał o wszystko. Pan policjant wyjaśnił, że jazda na jednym kole jest niedozwolona i niebezpieczna, a w sakwach ma różne rzeczy potrzebne do służby w tym bloczki mandatowe, bo to też syna interesowało.
    Tak mi się skojarzyło z tymi wychwalanymi filmami z USA. Jak widać u nas też może być normalnie i fajnie.

#truestory #czujedobrzeczlowiek #ciekawostki
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

• odpowiedzi (29)

Przypomniala mi sie jedna #rakcontent sytuacja z czasow kiedy pracowalam z lasia typowa #logikarozowychpaskow Mam przypięty do kluczy fragment poroża jelenia, ktoregos dnia kolezanka zauważyła to i jak dowiedziała sie co to jest zaczela wyzywac mnie od morderców i ludzi bez serca. Nie moglam dosc do slowa, zeby powiedziec jej, ze jelenie naturalnie gubią poroże, no gadala jak nakręcona i uwierzyła dopiero kiedy pokazalam jej Wikipedię xD Oczywiscie poza tym wszystkim nic nie przeszkadzalo jej nosic skórzanych butow i torebek. xD To byl jeden z lepszych dni w moim zyciu xD
    #takbylo #niewiemjaktootagowac #pracbaza #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (57)