•  

  No dobra, troszkę zostałem wyśmiany za to że wg mnie Renault Captur z zewnątrz jest całkiem ładny, ale o gustach się nie dyskutuje.

  Jakie macie typy na auto z klasy 'miejskie' (zamiast obecnego Grande Punto), ale o nieco wyższym niż przeciętna prześwicie (paskudna droga dojazdowa). Nie koniecznie musi to być Crossover.
  Cena - powiedzmy do 50k (nie jest to sztywna granica, ale nie przesadzajmy) za nówkę lub używkę (do 4 lat). Wiem że to niewiele, ale to ma być auto do pracy, nie jako rodzinne. Ale koniecznie 5 drzwiowe, benzyniak, łatwy do zagazowania lub już z gazem. Z diesli wyleczyło mnie to co na zachodzie robią i zaraz pewnie u nas też tak będzie :(
  Z nowych mam tylko jeden typ - Dacia Sandero Stepway, gdzie wersja z LPG kosztuje (doposażona tak jak by mi to wystarczyło) 52k. Z używanych - właśnie Captur. Ale chętnie poznam inne warte rozważenia propozycje, chociaż Otomoto już przejrzałem dosyć dokładnie ;-)

  pokaż spoiler Wada Sandero - skrzynia 5 biegowa :( A jeżdżę autostradą do pracy...

  #samochody

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (5)

 • odpowiedzi (13)

 • avatar

  Dobra, poważnie. Pozostawienie Piątka na ławce przekreśla Brzęczka jako trenera.

  To nie o to chodzi, że on by zbawił kadrę, bo pewnie nie. Chociaż gdyby był na miejscu Milika... Ale nie w tym rzecz. Po prostu nikt, ale serio NIKT dziś nie może sobie pozwolić na zlekceważenie Krzysztofa Piątka. To jest obecnie najgorętsze nazwisko jeśli chodzi o nowych graczy w Europie. Zawodnik, któremu wszystko wpada. Najlepszy strzelec czołowych lig Europy, lepszy niż Ronaldo, Higuain czy Icardi z Serie A, lepszy niż Messi, Neymar, Mbappe czy ktokolwiek z innych lig.

  On jest dziś fenomenem. Może za pół roku się zatnie, może nie wyrośnie na gwiazdę, ale dziś nikomu nie wolno lekceważyć Krzysztofa Piątka. Mając taką formę, powinien być pierwszym nazwiskiem do ustalania składu.

  Ok, mogę zrozumieć, że zaczął na ławce. Lewy to ugruntowana czołówka światowa i musi grać, a Milik też ma argumenty. Ale że nie wpuścił Piątka później, to już niewybaczalne.

  I jak został ukarany ten minimalizm... Wpuścił obrońcę, żeby murować bramkę i trzymać wynik. I właśnie ten obrońca zawalił i spuścił nas niżej.

  Zero zaufania do Brzęczka.
  #mecz #reprezentacja #pilkanozna
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)