Wpis z mikrobloga

@stiepanov: ponad połowa z nich jeszcze gra/dopiero co pokończyła kariery. z eklapą to Ty nie wyskakuj, bo jakby z Tottim, Ronaldinho, Del Piero, Rui Costa, czy Seedorfem pilkarze z eklapy chcieli pograc w dziada, to by do konca sezonu im piłki nie odebrali.

No a, że mecz będzie stał na wyższym poziomie, niż mecze eklapy - pomijając przygotowanie kondycyjne połowy składu, to też chyba nie ma sensu pisać
@Wojt_ASR_: dobre żarty, też lubię powspominać lata 90 i nikt dzisiaj nie przebija moich idoli z tamtych lat, ale żeby ktoś aż tak odpłynął to pierwszy raz widzę. Życzę w takim razie miłego oglądania beczek Gattuso i "Il Fenomeno", zapewne mają już własną orbitę i pokażą nowe sztuczki.
@push3k-pro: ronaldo, del piero czy seedorf to dla mnie przede wszystkim lata 90, początek 2000. Zresztą, Legia z kuchym grała w lm 2 lata temu, nie odważyłbym się podawać takiego wyznacznika jakości.
@Wojt_ASR_: uuuu ale bym sobie poszedł na taki meczyk, szczególnie, że jestem fanem calcio. Rok temu skorzystałem z tego, że mecz LaLiga Legends odbył się w Warszawie. Fajnie było zobaczyć Morientesa, Zambrotte, Salgado i innych "oldboji". Niektórzy z brzuszkiem, inni w nieco lepszej formie, ale technika dalej na wysokim poziomie.