Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mam okazję kupić golfa 3, 1994 rok, 1.9tdi, którego kierowca wylądował nim w rowie, samochód był klepany i w jednym miejscu ma szpachlę, szyberdach przeciekał, ale został zaklejony, więc nie ma z nim problemu, tylko się nie otwiera (i tak bym pewnie nie używała). Wszystkie naprawy robione na bieżąco, więc sprawny, po tym wypadku był lakierowany cały, ubezpieczenie do września. Właściciel chce za niego ponad 3k (chyba 3300 zł). Moim zdaniem facet przesadził trochę z ceną. Ale może się mylę.. A wy co sądzicie? Autko jest warte swojej ceny wyznaczonej przez właściciela?
  #motoryzacja #kupautozmikro #samochody
  pokaż całość

  odpowiedzi (156)

 • avatar

  Zawsze kisnę z ludzi którzy pytają jakie auto za 3-4k kupić. Za tyle to sobie kup bilet na autobus i telefon a nie korkujesz swoim szrotem miasta, miejsca parkingowe zajmujesz i narażasz zdrowie oraz życie innych ludzi.

  #motoryzacja #przemyslenia #gorzkiezale #januszemotoryzacji

  odpowiedzi (101)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" z 2001 roku. 96,36% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,70. To więcej niż na filmwebie (8,0) i mniej niż na IMDB (8,8).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Władca pierścieni: Dwie wieże" z 2002 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie we wtorek - zajmiemy się wtedy filmem "Władca pierścieni: Powrót króla" z 2003 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)