Wpis z mikrobloga

Najpierw rozwaliłam kolano, potem dowiedziałam się, że mam zrotowaną miednicę z jednej strony, teraz po wizycie u fizjo, okazało się, że mam jakiś problem z łopatką (). Rehabilitacje mam obecnie na kolano, na miednicę i teraz jeszcze dodatkowe ćwiczenia dojdą na łopatkę. A już się cieszyłam, że mogę ciężar dokładać na #silownia, ech... Czas umierać chyba.

#mirkokoksy #cwiczzwykopem #rehabilitacja #fizjoterapia
  • 23
via Android
  • 0
@Primusek lewa kość miednicy jest tak jakby zawinieta do przodu. Jak robię skłon w lekkim rozkroku i patrzę na siebie w lustrze to widać wyraźnie, że prawe biodro jest wyżej niż lewe. I jest bardzo tkliwa ta kość z tyłu, gdy lekko nawet naciskam na nią.
via Android
  • 0
@swango kolano od imprezy, miednica - miałam mały wypadek na siłowni przez jedną babeczke i po tym zauważyłam, że przy sklonie mam nierówne biodra plus dziś okazało się, że przy robieniu szpagatu na nogę, która jest bardziej spieta, wchodzę w lekkie przodopochylenie miednicy, co mogło ją też trochę przekrzywic. Łopatka jeszcze nie wiem, co jest nie halo. Nie boli ani nic, ale jak napinam kaptury, to jest między nimi duża dysproporcja, czego
via Android
  • 0
@ChoNoTu uuuuuu, serduszko, poważna sprawa. Nie bangla w rytmie cha-cha? ;-)

Co do brzucha, to jaaaaasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) już się nie tłumacz, jesteś gruby i tyle ))¯_(ツ)_/¯