Wpis z mikrobloga

Mireczki,

Planuję wybrać się z dziewczyną na mecz Polska - Litwa w Czerwcu na #stadionnarodowy
Nigdy nie byłem na żadnym meczu, stąd też mam kilka pytań:

1. Czy na meczach reprezentacji polski, towarzyskich. Sektory dzielą się jakoś na gospodarzy i gości? Gdzie znajdę informację na temat jakie są sektory dla jakich kibiców? Czy są może jakieś niepisane zasady?
2. Jakie miejsce najlepiej wybrać? Jakich unikać. Planuje zakup biletów kategorii I https://www.pzpn.pl/public/system/files/articles/6429/2217-Harmognoram%20sprzeda%C5%BCy%20bilet%C3%B3w%20Polska-Litwa%2012.06.pdf
3. Czytałem że 1 karta kibica = 1 bilet. Zarówno ja mam kartę jak i moja dziewczyna. Co potrzebuję, abym mógł kupić bilet dla siebie i dla niej? Numer karty kibica? Pesel? Nr dowodu osobistego?
4. Rozumiem że przelew mogę wykonać normalnie z mojego prywatnego konta. Nie powiązanego z kartą kibica w Aliorze?
5. Do czego w ogóle jest potrzebna ta karta, skoro nawet w dniu meczu wymagany jest tylko wydrukowany bilet + dowód osobisty?
6. Mecz jest o godz 18:00, natomiast z tego co czytałem to bramki są otwierane o 16:00. Jest sens wybierać się o tak wcześnie przed meczem? Czy lepiej przyjść o ~17:30
7. Czy coś jeszcze powinna wiedzieć osoba, która nigdy nie była na meczu reprezentacji polski?

Dzięki za każde info :)

#kartakibica #mecz #reprezentacja #pilkanozna #laczynaspilka #polskalitwa
  • 11
@Nieinterere: 4 - tak.
5 - po to żeby Alior miał Twoje dane osobowe. Po nic więcej.
3 :-D bilety kupujesz ze swojego konta, potrzebujesz dziewczyny Pesel i nr karty kibica.
7 - upij się już przed wejściem XD
I bardzo ważne!!! Jeżeli możesz czatuj na bilety i kupuj tak szybko jak tylko się pojawią. Po 2 godzinach od rozpoczęcia sprzedaży najlepszych już nie będzie. Ten system dystrybucji biletów to dzicz,
@beliver: @MartinoBlankuleto: @qqlesko:
Dzięki za komentarze. Nigdy nie byłem na narodowym i na meczu, więc myślę że niezależnie od ilości Januszy będę dobrze się bawil i miał frajde :)

@matixrr: Oooo... dzięki! Nie pomyślałem o tym żeby mieć widok na ławkę rezerwowych i VIP

@Dawidu22: Dzięki za odpowiedzi. Wiadomo może o której dokładnie rusza sprzedaż? Albo czy jesteś w stanie na podstawie swojego doświadczenia powiedzieć w jakich
@Nieinterere: Nie wydrukujesz sobie sam. PZPN wymusza na Tobie wysyłkę kurierem. Dlatego jak pisałem wyżej, bierz kolekcjonerski.
Co do godziny, jest to istna loteria. Pamiętam bilety rzucane o północy, o 4 rano, na mecz z Chile sprzedaż ruszyła o 10. Żadnego powiadomienia ani informacji o której będą nie dostaniesz. To nie w stylu PZPN-u.
Jeśli nie chcesz uczestniczyć w tym cyrku możesz kupić bilety na allegro lub na innych stronach, 2
@Dawidu22: Kupione, kupione :D
Trochę jestem zaskoczony. Sprzedaż ruszyła między 9:15 a 10:00.
Jak zamawiałem bilety o ~10:15 to już w sektorach G19 i G20 było pusto. Nie sądziłem że wszyscy tak wyczekują na te bilety. Chyba że mają jakieś automaty, które robią to za nich...