Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyły sie Europejskie eliminacje do organizowanych Mistrzostw Świata w NHL na #ps4 i #xboxone - chyba po raz pierwszy, a na pewno po raz pierwszy w formule przypominającej #esport - z transmisją na #twitch komentarzem i pulą $ do zdobycia.
Nawet sprowadzili panią Andreę Helfrich - jedną z nielicznych interesujących osób które można spotkać na lodowisku Filadelfii, chociaż zależy z kim akurat grają ( ͡º ͜ʖ͡º)
Finał oczywiście wygrali finowie, którzy w półfinałach pokonali innych finów i jednego zbłąkanego szweda gdzieś po drodze.
Mecze można obejrzeć tu : https://www.twitch.tv/videos/258813694 - trochę nie mój poziom ale trenuję (òóˇ)

#nhl #hokej #nhl18 #nhlgwc #gry
alienv - Właśnie skończyły sie Europejskie eliminacje do organizowanych Mistrzostw Św...

źródło: comment_mkIBWFX8vIQ94DDE2g08d6czzRAPU9wY.jpg

Pobierz
  • 9
@alienv: #tagujtogowno inaczej. Możesz nie używać tagu e sport do określania grania w gry komputerowe. To jest obraźliwe dla osób uprawiających prawdziwy sport. I żeby nie było - mam 14 lat konto na steamie i kilkaset gier. Ale grania w gry nie nazywam sportem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zborro: no na pro mi najdłużej przystawilo a na semi było za łatwo. Teraz męczę All Star z różnym skutkiem ale wg mnie mniejsza różnica niz między poprzednimi poziomami. Możemy pograć czasem albo wogole online parę meczów możesz spróbować bo ludzie popełniają więcej błędów niz CPU, jak trafisz to będzie sie fajnie grało ale matchmaking na początku ssie mocno ( ͡° ʖ̯ ͡°)