Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak w pokrętny sposób nagina się dla kobiet nawet regulaminy zakończonych w legalny sposób plebiscytów?

tldr. Redakcja portalu zmienia regulamin konkursu bo wygrał go facet.

W połowie tego roku Trójmiasto.pl zorganizowało głosowania na "rówieśnika" portalu. O główną nagrodę rywalizowały dwie osoby:

Karina Jankowska

Karina Jankowska studiuje kognitywistykę, czyli naukę zajmującą się obserwacją i analizą działania zmysłów, mózgu i umysłu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dużo czyta i podróżuje, także sama pisze. Jest miłośniczką gier komputerowych i muzyki. Przeczytaj całą rozmowę z Kariną W przyszłości Karina chciałaby się zająć rozwojem sztucznej inteligencji, projektowaniem interfejsów lub dronów. Marzeniem byłaby praca w spółce CD Projekt Red, która jest producentem hitowych gier komputerowych z cyklu Wiedźmin, a także Cyberpunk 2077. 12 tys. zł ze stypendium wydałaby na samodzielność i wynajęcie mieszkania na studia. Dziś, choć studiuje w Toruniu, to mieszka w Bydgoszczy, skąd dojeżdża na zajęcia. - To dla mnie duży dyskomfort siedzieć komuś na głowie i w kieszeni. Źle się z tym czuję, gdy pomyślę, że miałabym przez kolejne lata żerować na pieniądzach rodziców. Myślę, że część tej kwoty odkładałabym także na podróż do USA - przyznaje.

Paweł Cholewiński

Paweł Cholewiński studiuje inżynierię biomedyczną na Politechnice Gdańskiej. Wybrał taki kierunek, bo idzie w parze z jego zainteresowaniami i jest przyszłościowy. Mówi, że uczy się tego, co go interesuje. Lubi matematykę, fizykę, informatykę, biologię, anatomię, genetykę. Ma troje rodzeństwa, więc domowy budżet jest napięty. By ulżyć rodzicom, Paweł dorabia. W ciągu roku prowadzi zajęcia z robotyki z dziećmi i przez zabawę uczy je programowania. 12 tys. zł stypendium pozwoliłoby mu usamodzielnić się. Pomyślałby o wynajmie małego mieszkania, może część odłożyłby na zaplanowany na przyszły rok ślub lub podróż

Jak nietrudno się domyślić czytelnicy uznali Pawła, za bardziej perspektywicznego i zasługującego na nagrodę. Co więc zrobiła redakcja portalu?

ZMIENIŁA REGULAMIN KONKURSU PO JEGO ZAKOŃCZENIU ŻEBY PRZYPADKIEM DZIEWCZYNIE NIE ZROBIŁO SIĘ SMUTNO.

Oto ich tłumaczenie:

Zmieniamy zasady, by przyznać drugie stypendium. Upominki dla wszystkich

Choć regulamin plebiscytu zakładał, że przyznamy tylko jedno stypendium, postanowiliśmy postąpić nieco inaczej. Przy bliższym poznaniu zarówno Paweł, jak i Karina okazali się tak ciekawymi i wartościowymi ludźmi, że uznaliśmy, iż każde z nich zasługuje na wsparcie. Podobne rozwiązanie sugerowali nam także czytelnicy w opiniach pod artykułem, w którym informowaliśmy o początku głosowania.

Wnioski zostawiam dla was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źródło: https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Wybraliscie-stypendyste-Trojmiasto-pl-n125097.html

#przegryw #feels #stulejacontent #rozwojosobistyznormikami #logikarozowychpaskow #rozowepaski #stulejacontent #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #lewackalogika #mizoginia #depresja #zwiazki #sex #tinder #suifuel
    pokaż całość

odpowiedzi (54)

Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie włosów i sytuacja ma się coraz lepiej ;) Zresztą - zobaczcie foty. Włosy siwo-jasne, bo dostały słońca na urlopie.
    Przód jest bardzo, bardzo fajny, tył się zagęszcza, ale z racji ograniczonych zasobów większość poszła na przód. Do 12 miesięcy jeszcze trochę czasu, także powinno się jeszcze poprawić. Jak na solidne NW5 jest naprawdę dobrze.
    W tym roku na wakacjach nie musiałem przynajmniej chodzić w kapeluszu cały czas :D
    Drugi zabieg na 2500-3000 graftów na tył i można o łysieniu zapomnieć do śmierci.
    Dla wszystkich piszących do mnie na PW - naprawdę wszystkie informacje są na tagu #kubasprzeszczepia. Pisało do mnie kilkadziesiąt osób i czasami ciężko po raz 50 pisać te same informacje.
    #zakola #lysienie
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

Facet idzie do baru, poznaje dziewczynę, spędzają razem noc - po jego stronie wszystko jest ok, nawet jeżeli takie sytuacje zdarzają się często. Z kolei dziewczyna, w oczach społeczeństwa, automatycznie trafia do szufladki 'puszczalska'. Sama łapię się na tym, że myślę w ten sposób o koleżankach lubiących jednorazowe przygody.

Dlaczego to nadal wzbudza tyle kontrowersji? W końcu nikomu nie dzieje się krzywda, jeśli obie strony zrobiły to w zgodzie ze sobą i nikogo przy tym nie zdradziły. Myślicie, że kiedykolwiek płeć przestanie mieć znaczenie w tej kwestii?

#dyskusja #kobiety #mezczyzni #seks #opiniaspoleczna
    pokaż całość

odpowiedzi (187)