Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: @cruc: @qdt2k: Co biedaki, nie stać Was na 4 procesorowego kompa, a każdy procesor po 6 rdzeni? Nie macie 1TB ramu? 12 dysków SSD spiętych w raid? NAWET MI WAS NIE ŻAL

Wydaje mi się, że po prostu Javascriptowcy też chcą programować, ale nie wiedzą jak, stąd te Electrony
@fervi: Chlip. Ja mam tylko 2-procesorowy (12 rdzeni) z 48GB RAMu. Wiem, ledwo terminal odpalę.
(BTW najlepiej wydane 300E i dwa dni wyciszania skunksa, żeby Różowa nie obczaiła, że pod biurkiem wisi 25kg serwer :D).
@Kryspin013: @fervi: RAM jest po to, aby go używać!!!


A tak całkiem poważnie to jeszcze trochę, a głupi kalkulator wykonujący 4 podstawowe operacje będzie miał wymagania większe niż Windows 7, a jakiś prosty notatnik tekstowy będzie wymagał kompa, który spokojnie uciągnąłby wieśka w 4K.
@GratisLPG: Nom, ja nie mam bólu dupy oto, że apki są pisane pod electron bo przy częsci apek internetowych faktycznie ma to sens. Problem mam z tym, że js jest nadużywany tam gdzie w ogóle nie jest potrzebny i nie powinien być wykorzystywany. Bo jaki sens ma przepisanie programu do tworzenia obrazu na pendrive do przeglądarki internetowej?! Albo menedżera plików?! Albo nawet emulatora terminala?! Instalator systemu tak samo? Serio potrzebny jest