Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane, pytanko, kumpel chce zeby mu zrobic na stronce opartej o wordpressa CRUDa części do samochodów -> tak że wybieramy auto, rok auta, model, kategorie sprzetu i pokazuje mu dostepne rzeczy.

Zrobie to z pomocą jakiegoś pluginu? Jeśli nie to jak najlepiej to robić, stworzyć samemu plugin który będzie tworzył te rzeczy?

Pracowałem wcześniej w #node i #java dość dużo, myślę czy to będzie jakoś podobnie do zrobienia, czy da rade jakiegoś orma podpiąć, czy jakiś inny sposób.

#wordpress #php #programowanie #informatyka
  • 6
@Stout:
Daj sobie spokój. Narobisz się, efekty będą słabe bo wordpress nie jest od tego. Kolega się wkurzy, że mu zepsułeś.

Nie instaluj mu darmowych i niesprawdzonych wtyczek. To znaczy zanim zainstalujesz, pobierz ją najpierw a potem sprawdź kod czy nie ma np. tajemniczych stringów w base64 przekazywanych do funkcji eval().

Ale i tak bym sobie darował bo wordpress łączy się zwykle z najgorszym hostingiem, niską wersją PHP i klientami którzy
widziałem do Prestashop taki moduł, ale nie pamiętam nazwy. W Wordpresie na pewno można to jakoś zrobic, ale nie warto.