Wpis z mikrobloga

Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykopie ale ostatnio to już się wytrzymać nie da. Wymyślacie sobie jakieś wymówki, że nie jesteście Hiszpanem z erazmusa, że nie jesteście jakimś gigachadem i jeszcze jakieś inne pierdoły. Prawda jest taka że jesteście przegrywami tylko z jednego powodu - waszego #!$%@?. To nie gigachad zabiera wam dziewczyny tylko wasze własne #!$%@?.

#!$%@? - inaczej nie da się tego nazwać. Mówicie że dziewczyny nie mają zainteresowań, a wy czym się możecie pochwalić? Oglądaniem magicala i innych patostreamów?

Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.

Administracja przy rejestracji powinna wprowadzić jakiś test na przegryw i nie pozwalać zakładać konto przegrywom.

#gorzkiezale #zalesie #oswiadczenie
tusk - Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykop...

źródło: comment_PkOB1kBEIeEzltzubgkLxt9ccLU2vydQ.jpg

Pobierz
  • 125
@tusk ja tam sobie mysle ze część takich osob to rzeczywiście osoby które przesadzaja lub tylko graja takie postaci w internecie, wymyślają i przesadzają by tworzyć przwgrywowy content, czesto jako zwykły trolling po prostu jednak dużo jest tu ludzi z realnymi problemami którzy chca po prostu sie pożalić w iinternecie i im to pomaga, uciekaja w internet gdy im zle. A wszelkie przegrywowe tagi można zawszę zablokować jak i również jego użytkowników
@tusk nie zapominajmy ze jednak jesteśmy w internecie i to w dość specyficznym miejscu w internecie i raczej większość tego typu rzeczy należy traktować z pewnym dystansem lub jeśli az tak bardzo cie kluja w oczy to omijac i po problemie. To je wypok panie tu sie różne dziwne rzeczy dzieja czy tego chcesz czy nie i dziać sie będa. Zawszę możesz zrobić usun konto i wypisac sie z wykopow jak Ci
@tusk Ale czyż tak nie jest? Prawie wszystkie koleżanki które spotykałem w swoim życiu leciały na kasę-od oczywistych karyn z gimbazy do dziewczyn-koleżanek z klasy z najlepszego liceum w regionie które tylko myślały jak #!$%@?ć swojego misia i puścić się z tym "chadem" po którym musiały łykać dzień po XD. Oczywiście były fajne dziewczyny w liceum ale już zajęte od gimbazy ale i tak polowie się odmieniło i na studiach zrywały z
Nie wiem czy to taka moda czy jest jakiś inny powód, ale jeszcze kilka lat temu nie było tych wpisów tak dużo na wykopie


@x-ray: zawsze były. Kilka lat temu nie było tylko patostreamów (moje poprzednie konto usunąłem właśnie dlatego, że nie mogłem już tego czytać a siedzę tu prawie 10lat)