Wpis z mikrobloga

Można się z #dacia śmiać, ale nowy #duster to jest pozytywny kosmos.
To co otrzymujemy już za 40 klocków to świetne, proste auto, które potrafi nawe #offroad
Z dieslem pod maską jest mega oszczędny chociaż 110 KM na autostradzie muli. Jeśli chodzi o wnętrze - plastik fantastik, ale w autach dużo droższych jest podobnie

Chcecie więcej? Wbijajcie na #motopodprad - KLIK

#motoryzacja #samochody
Pobierz stopaotestuje - Można się z #Dacia śmiać, ale nowy #Duster to jest pozytywny kosmos.
...
źródło: comment_qe8NCYkhMcq6f8ZiwlkVkWwVA7gHTk6Y.jpg
  • 23
@stopaotestuje: Moim następnym autem będzie właśnie duster, z zewnątrz akurat mi się podoba, w środku może nie jest to s klasa ale według mnie na równi ze skoda czy seatem, a już mi się nie chce przejeżdżać przez wszystkie nierówności i drogi polne 10km/h i martwić się, że zarysuję auto o jakiś krzak jak jadę nad jezioro.

No a tańszego suva chyba nie ma (może Lada Niva ale to juz kompletna
@przem73: ja nie lubię jak mi skrzypi w czasie jazdy, a co do używanych aut to jak kupujesz do 10k używanego a do 40-50 to chyba jest różnica w jakości pojazdów, jak i ich klasy.
@mchmjszk: ale znowu nie mowie o nowym popatrz sobie za 40k możesz mieć forestera 3 w dobrym stanie gazujesz i jeździsz suvem, który świetnie sprawdza się w mieście jak i terenie za 25-30zl/100km
@stopaotestuje: upgrejd z wersjji ACECESS za 40k do wersji Essential za 47k daje nam
Radio Bluetooth, USB, DAB, MP3
Fotel kierowcy z regulacją
wysokości
Kolumna kierownicy z regulacją
w dwóch płaszczyznach
Relingi dachowe
Możliwośćkoloru chromowego osłony przedniej i tylniej..

ŁAŁ ......

za 45k to ja wole kupić Tipo