Wpis z mikrobloga

szukam noża,do 400 zeta, (teren, las, i czasem góry, raczej ciężka praca, dobra stal) no jak coś ponad ale lekko też ujdzie. Ma być składany, do noszenia w kieszeni by się koguty nie przyczepiły, mam już na oku kilka sztuk z dobrej stali ale może mnie coś tu natchnie by zmienię decyzję.
#noze @Trollsky
  • 11
@wikop_mnie: Nie przykrych ale znam się i mam już wybrane takie z takimi parametrami które potrzebuję że ty byś nie ogarnął tego, napisałem to, tu, do fachowców by poznać jakiś target o którym, mogłem nie wiedzieć. Pozdrawiam i żyj dobrze.
@AleksanderRoz: po #!$%@? Trollskiego wołasz do takiej pierdoły?
Jak do roboty ciężkiej to trochę bez sensu składany, w większości mają cienkie rękojeści które uniemożliwią pewny i wygodny chwyt przez długi czas no i blokada może jednak czasem się poddać, nawet ta najlepsza.
Policja nie przyczepi ci się do żadnego noża, chyba że wnosisz go na imprezę masową albo jesteś agresywny.
Jeśli jednak bardzo chcesz składanego to zerknij na Cold Steel Voyager
do 400 zeta, (teren, las, i czasem góry, raczej ciężka praca, dobra stal)


@AleksanderRoz: biorąc to pod uwagę rozejrzałbym się za czymś u nożorobów, niż szukał jakiejś masówki.. wejdź na knives.pl, zarejestruj się i poszperaj na bazarku.
@jast: a co to użytkownik czy jakiś bóg, zna się w temacie więc go wołam, jest na społecznym forum, myślisz że jest kimś przed kim powinienem składać pokłon i wysłać mu tysiąc złotych?? albo doradzi albo nie, w sumie on alfa znamy cię jako beta.
@AleksanderRoz: podpowiem Ci, ze wlasnie lepiej kupic cos co mirek wyzej polecił do cieższych prac, a taki składany folderek to róznie, moze blokada puścić no i jak sie zgubi czy cos to szkoda 400zł, ale w tej cenie jak cos https://www.togo.com.pl/noz-boker-plus-vox-f3-ii-titan.html Boker Plus Vox F3 II Titan, tylko czy nie za mały dla Ciebie? 183mm długość całkowita, za to stal CPM-S-35VN i rękojęść cała z tytanu, wiec prawdziwy siłacz, jest promocja