Gorące dyskusje ostatnie 12h

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    #fotografia #ciekawostki #wtf #mindfuck #sztuka

odpowiedzi (12)

Zostałem śmieciarzem. Przytargałem w piątek wyciągnięte z kontenera to oto cudo. Olivetti M290-20. Na pokładzie klon Intela AMD 286, 1mb ramu, 20mb hdd na którym stoi DOS 6.20. Zapalił od kopa. Kupa czyszczenia jeszcze przede mną ale ogólnie jaram się jak pojebion(ʘ‿ʘ)
    #pcmasterrace #komputery #starekomputery #retrocomputing

odpowiedzi (34)

#seks #warszawa #studbaza #heheszki #sasiedzi

Co tu się odjebalo Mireczki XD
    Od jakiegoś czasu jakąś babka u mnie w bloku strasznie glosno(na całą ulice) wydaje odgłosy rozkoszy. Potrafi się drzeć dobra godzinę. Często słuchać śmiech ludzi wracających z barów.

Przed chwilą wyszedłem na fajka na balkon i słyszę charakterystyczny dźwięk. Trwa dobre 3 minuty, bo kończę już palić. Nagle na balkon niedaleko mnie wychodzi facet (na oko studbaza) i wydaje takie odgłosy jak robią ulokowane kaczki. Z balkonu pod tym gościem jakaś laska zaczyna szczekać. Z ulicy idący ludzie zaczynają wyć jak wilki. Z bloku z od drugiej strony ktoś zaczyna krzyczeć "jo jo jo jo"(takim głosem jakby ruchał). Padam ze śmiechu, a laska, ktors ewidentnie dochodziła już ucichla. Na co z mojego bloku wychodzi na balkon kolejny (Janusz lvl 40) i krzyczy: "No kurwa, czy was popierdolilo? Spierdalać do rezerwatu!"
    Wszystkie odgłosy zastąpił śmiech.

Lubie swoje osiedle.
    pokaż całość

odpowiedzi (15)