Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak przychodzę o 6 do pracy to na #flightradar24 szukam samolotów, które będą lecieć co najmniej 8 godzin, czyli tyle ile ja będę pracował. I tak im kibicuję i myślę, że dziś na przykład padło na nasze Dreamlinery lecą z Ameryki i wszystkie koło 14 będą lądować. I tak im kibicuję, żeby bezpiecznie doleciały. Ja skończę pracę, a oni przelecą pół świata. I tak się to życie toczy.
    I myślę, że gdyby piloci wiedzieli o tym, że ja im kibicuję to też by mi kibicowali.
    #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

Niedawno wróciłem z wakacji. Byliśmy u babci żony i miałem okazję zobaczyć takie oto cudo. #historiajednejfotografii #polskiedomy #turystyka #bieszczady #trip

odpowiedzi (78)

Mirki, okazuje sie ze jest jeden sprawny urząd w Polsce - mianowice PIP. Znajoma pracowala w przedszkolu jeden dzien jako "dzien probny", zostala nawet przyjeta ale nie mogla sie dogadac wiec podziękowała. Oczywiscie pracowala ten jeden dzień bez umowy a grazyna biznesu nie chciala zaplacic. Kolezanka sie wkurwila i napisala maila do pipu ze skarga. Po tygodniu mail od Grażyny, ze zaprasza po umowe za prace za dzien ten i ten. Po kilku dniach przelew. Po jakichś trzech tygodniach od zgloszenia odezwal sie do niej pip z info ze otrzymali od pracodawcy skan umowy i potwierdzenie przelewu i dziękują za zgłoszenie.
    Moral z tego prosty, nie dawajcie sie ruchac januszom biznesu tylko walczcie o swoje bo pip ich dojedzie.
    #januszebiznesu #pracbaza #warszawa
    pokaż całość

odpowiedzi (25)