Wpis z mikrobloga

Mirki z Wykopu to intelektualna elita kraju, wiadomo. Ale czy dadzą radę wyjaśnić zielonkowi dlaczego największe serwisy informacyjne w kraju to taka kaszana? Miljon deweloperów, grafików, zaparzaczy kawy i patrzta co się dzieje:

1. Wchodzę na stronę polskiego tygrysa, a tam komunikat na 3/4 ekranu: Publishing Manager Tomasz M. prosi, żebym kurła wyraził zgodę na "lepsze dopasowania treści marketingowych do mojego zachowania". Olewam szczegóły i klikam "nie teraz".

2. Moim oczom ukazuje się teraz strona główna, ale widzę praktycznie same reklamy. Odhaczam info o ciastkach i zamykam widget pt. "Ustaw xxx jako stronę startową", bo zasłania menu.

3. No dobra, w kąciku zakitrał się link do jakiegoś artykułu. Wbijam, a tam... "Strona xxx prosi o pozwolenie na pokazywanie powiadomień". Oczywiście blokuję. Laptop już bije żarem.

4. Nagle któraś reklama zaczyna #!$%@?ć głośną muzyką, a ja nie mogę odnaleźć źródła. Nie wytrzymuję, #!$%@? komputer przez okno i otwieram browarka.

A ludzie to czytają! ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie pojmuję.

#webdev #pytanie #zajaruzelskiegobylolepiej
  • 4
Mirki z Wykopu to intelektualna elita kraju, wiadomo. Ale czy dadzą radę wyjaśnić zielonkowi dlaczego największe serwisy informacyjne w kraju to taka kaszana? Miljon deweloperów, grafików, zaparzaczy kawy i patrzta co się dzieje:


@CEO320: one po prostu są dostosowane do swojego odbiorcy, bo Mirki z Wykopu to intelektualna elita kraju, wiadomo, tam nie zaglądają ( ͡° ͜ʖ ͡°)