Wpis z mikrobloga

@JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie: Niestety Veturilo w tym roku to jest jakaś porażka. Jestem już stałym klientem infolinii, bo zazwyczaj rower się wypożyczy, ale nie można go wyciągnąć z zamka i trzeba dzwonić żeby zwrócili... Najlepsze jest to, że potrafiłem się kilka razy nadziać na ten sam zablokowany rower w danej stacji i mimo wielokrotnego zgłaszania on nadal tam stał xD O beznadziejnym stanie technicznym rowerów nie będę już wspominał.
JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie 2 godz. temu via Android +6

#veturilo w #warszawa to jest jakiś żart xD nigdzie nie ma rowerów a jeśli już są to:

1) nie ma powietrza w kole

2) nie na połowy kierownika

3) nie ma łańcucha

4) kierownik wygięty w bok

5) nie chce się wypiąć

6) nie chce się zapiąć

7) inne uszkodzenie uniemożliwiające jazdę


@JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie: nie bez powodu firma tym zarządzająca wykazuje spore zyski.
Infrastruktura należy
zazwyczaj rower się wypożyczy, ale nie można go wyciągnąć z zamka i trzeba dzwonić żeby zwrócili...


@JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie: @Mesmerised: Norma. Od dawna pisze że powinien być wymuszony zwrot z aplikacji albo słupka. Jak jakieś jełopy będą chciały jeździć na gapę to i tak dadzą radę, a tak to normalny użytkownik musi się #!$%@?ć żeby sobie zdjąć rower z konta który tkwi w #!$%@? zamku. O stanie technicznym rowerów to już nawet
@JedynyTakiPodrobionyTomekNaWykopie: Najlepsze jest jak musisz do nich zadzwonić bo np. system się zawiesił i niezarejestrował zwrotu albo masz zablokowane konto. Powodzenia. Kiedyś wisiałem z 20 minut na telefonie zanim ktoś odebrał, ostatnio to samo (jeszcze 2-3 lata temu kontakt był super). Ogólnie wiadomo, jakość rowerów w miarę trwania sezonu spada, ale moim zdaniem i tak dość dobrze się trzymają i jako środek transportu "żeby gdzieś podjechać" są super. Jedyny większy minus