Wpis z mikrobloga

@shox: spieszmy się zatem z zabawy nim teraz :D
aczkolwiek nerf nie jakiś bolesny, prędkość przeżyję, a 20mm cieńszy pancerz na małych weakspotach też ujdzie :D
@shox:

Ja miałem ta linie od 2016. Poza byciem OP 268v4 jest też moim zdaniem nudny jak flaki z olejem, działo na starym 263 IMO było dużo przyjemniejsze. A co do nerfa to nic dziwnego, wystarczy spojrzeć na vbaddict: lepszy win rate niż wszystkie pozostałe czołgi(nawet nagrody za cw), więcej odbija niż maus...
@RandyBobandy: @wuju84: Nie wiem, czy wiecie, ale parę lat temu Foch 155 dostał nerfa do mocy silnika. Odebrano mu 200 KM (z 1200 na 1000, czyli jakieś 17% mniej mocy) przez co stał się... niegrywalny. Nikt tym mułem już dalej nie chciał grać.
Objektowi teraz zabieraja 150 KM, czyli ~11%, niby niewiele ale potrafi dużo zmienić. Już teraz to gówno obraca się jakby chciał a nie mógł - ratuje go
@Nooser foch stracił nie tylko moc. Dodano mu duże weakspoty i zabrano celnosc. No nic zobaczymy co będzie. Tak czy tak mialem go kupić bo kolekcjonuje x tiery
@wuju84: To już pomijam, ale głównym powodem nie grywalności focha to mobilność. To był podobny styl gry Fochem jak teraz Objektem. Close combat z pełnym magazynkiem. Owszem, poczekajmy jak wyjdzie w praniu.