Wpis z mikrobloga

@intruzzz CDR.

@szcz33pan ja jestem tylko biernym obserwatorem chociaż wszedłem znów skromnie w cdr, ale boję się, że jak nic nie pokażą na E3 to znów będzie zjazd. Oni to taka trochę sinusoida, ale jednak powoli do góry.

Ale wszystkie moje teoretyczne założenia się sprawdziły. Chciałem wchodzić w 11bit przy 130 i nie wszedłem. Zresztą, cdr to kiedyś po 5zł oddałem pakiet 700 akcji. :(

Mam sporo PGNiG i tak czekam aż
@Krupier: CDR pójdzie w gore - na E3 mają już zarezerwowaną salę dla mediów na godziny pokaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekam aż troche spadnie i chce dokupić, żeby uśrednić.

Spólki energetyczne przy obecnej władzy to duże ryzyko. Sam miałem PGE po 10.45 ale ogłosili, że rezygnują z Atomówki i sprzedałem po 10.8

GetBack miałbyć jak drugi kruk! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Racer1988 PGNiG dostałem w spadku więc za ile bym nie sprzedał to i tak jestem do przodu. Ale minus taki, że podatek będę musiał zapłacić więc ewentualne przejście gdzie indziej musiałoby na ten podatek zarobić, a to już z 3k by było. Więc póki co trzymam i co rok biorę te parę złotych dywidendy. ))¯_(ツ)_/¯
@Racer1988: wszystkie spółki rosnące pod premiery gier to spekulacja - w szczególności PlayWay który (obecnie) na 2 tygodnie przed premierą Agony (chyba największa ich dotychczasowa gra) urósł o 50%. Pytanie na które każdy próbuje sobie odpowiedzieć to czy ta spekulacja jest uzasadniona, bezpieczna i czy przypadkiem jeszcze niedoszacowana. Jedynie 11Bit jest świeżo po głównej premierze (ew. można podciągnąć jeszcze TSG) - i częściowo rynkowe SPRAWDZAM pokazało potencjał (co w ostatnich latach