Wpis z mikrobloga

Hej, haj, heloł
Przyszła oferta z KartF1 (na niskich łąkach) i moim zdaniem jest lepsza i tańsza.
Jeśli zbierzemy grupkę 12-20 osób to cena będzie równa 90zł netto (czyli z vat9 jakieś 98zł). Jak 21 osób to 80zł/osoba (netto)
Podział na grupy 8 osobowe, osobny trening, osobne kwale, dwa wyścigi + wyścig finałowy najlepszych 4 z dwóch grup. Na koniec podium z szampanem, żeby można było zrobić shoey xD

Co też jest ok względem KartF1 to to, że jeden mirek to bardzo stały klient, który ma dobre relacje i możliwe, że moglibyśmy finansowo to ogarnąć (na przykład, że płacimy przy wejściu/100% przelewem przed eventem).

Także ten no, oferta w skrinie, mimo wszystko wiem, że wiele ludzi lubi Stadion, więc dam ankietę.

Termin dogadamy w następnym poście jak już będziemy wiedzieć gdzie uderzamy xD

#wykogokarty #gokarty #trocheruchuwewroclawiu
Reepo - Hej, haj, heloł
Przyszła oferta z KartF1 (na niskich łąkach) i moim zdaniem ...

źródło: comment_2JyGh0EBMSbsbmlVHWr6saqtEkTfka2c.jpg

Pobierz

Gdzie jeździmy

  • Na Niskich Łąkach 63.2% (12)
  • Stadion 36.8% (7)

Oddanych głosów: 19

  • 10
@giebeka: mirek jeden dzisiaj idzie pojeździć i obgada to jak ma wyglądać. Oferta jest zdecydowanie firmowa, stąd ceny bez vat. Jestem generalnie za Niskimi Łąkami z tego względu, że wygląda na to, że będziemy mogli się dogadać łatwiej.
@Reepo: @giebeka: @ShortyLookMean: @kenny_kabanie: @giebeka: Byłem z nimi porozmawiać. Na niskich jest też opcja że nie ma tego całego turnieju i tylko płacimy 30 zł/os za każde 10 min jazdy, można się wtedy wybrać na jeden lub dwa przejazdy grupą. Zapłacić może każdy z osobna przelewem na ich konto więc odpada problem skarbnika jak w przypadku stadionu.