Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (57)

 • avatar

  Witam wszystkich mirków zainteresowanych ciągiem dalszym historii z TEGO wpisu.
  Chciałem wszystko opisać jutro ale zaczęliście mi spamować PW więc podzielimy to na części.

  Hasło do Wi-Fi zmieniłem w sumie 5 minut po napisaniu wpisu po przekminieniu jeszcze na szybko czy by nie spróbować się dogadać z koleżanką na spokojnie. Dosłownie 3 minuty później już była w moim pokoju(bez pukania) z zapytaniem czy coś się stało z internetem bo jej w telefonie nie działa.
  Na spokojnie wytłumaczyłem jej, że jak nie chce się dokładać do internetu to niech sobie sama go organizuje bo skoro za ten płacę tylko ja to tylko ja będę z niego korzystał.
  Nie odpowiedziała nic i bez słowa wyszła z pokoju a 15 minut później z domu trzaskając drzwiami.
  Wróciła jakoś koło 21 i bez słowa zamknęła się w swoim pokoju i nie wychodzi do tej pory ani się nie odzywa.
  Żeby jej zrobić trochę na złość zamówiłem sobie jej ulubioną pizze i właśnie się nią delektuje. Spytałem czy też chce ale nie odpowiedziała ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Jak ktoś jest ciekawy czy coś jeszcze się wydarzy jutro czy kiedyś to może wrzucić plusa to zawołam
  #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (149)

 • avatar

  Kurwa, idzie madka z gówniakami nad wodę, ojciec ma wyjebane. Na miejscu znaki, że nie można w tym miejscu pływać, że teren niestrzeżony, a w ogóle to nawet na plaży strzeżonej był zakaz kąpieli. Co robi madka Polka? Wyjebane, przecież nie po to jechała nad morze, by teraz nie pływać. Gówniaki toną i co robi madka?

  - Zawiadomienie to dotyczy narażenia na bezpośrednie ryzyko utraty zdrowia i życia, a w konsekwencji nieumyślne spowodowanie śmierci dzieci przez osoby, które pełniły dyżur ratowniczy w tym momencie na tym kąpielisku - powiedział adwokat Paweł Zacharzewski.

  To jest kurwa kpina. Wpierdalaj się na miejsce, gdzie nie można pływać, gdzie nawet pogoda na to nie pozwala, gdzie ratownicy nie mają obowiązku nikogo pilnować i jeszcze zwalaj na nich winę za swoje niedojebanie. Chciałbym, żeby sędzia, po zapoznaniu się z materiałem, zlecił zbadanie tej sprawy prokuraturze i skupienie się na winie madki w całej tej sprawie. Mimo to, już i tak szkoda mi tych ratowników, że są wpierdalani w takie szambo, zamiast spokojnie skończyć sezon.

  Dziwicie się, że w Chinach znieczulica, to patrzcie tutaj. Ratownicy przeprowadzili akcję na nieswoim terenie i jeszcze kurwa chce ich się wjebać w popełnienie przestępstwa...

  #bekazpodludzi #madki #logikarozowychpaskow #gownowpis #boldupy #ratownictwo #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (28)