Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Frank Drebin (pseudonim Ślusarz). Urodzony w USA, miał korzenie holendersko-walijskie.W latach 80 XX wieku pełnił funkcję detektywa w stopniu porucznika w wydziale specjalnym amerykańskiej policji. Ma on na swoim koncie takie wyczyny jak udaremnienie zamachu terrorystycznego na królową Elżbietę II (w którego zorganizowanie zamieszany był radny Vincent Ludwig). W latach 90 przyczynił się również do uchronienia miasta Waszyngton przed klęską ekologiczną. Zmarł 28 listopada 2010 roku. Został zapamiętany jako wybitnie uzdolniony funkcjonariusz z niezwykle bogatym dorobkiem zawodowym.

  #historiajednejfotografii #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • avatar

  Wiele już w życiu widziałem, ale chodzące przyprawy nad Wartą to jednak coś, czego człowiek się nie spodziewa na spacerze

  #poznan #heheszki #wtf #przyprawy #przyprawazprzypadku #warta

  odpowiedzi (27)

 • avatar

  Wrzuciłem ten post dziś rano i jakiś admin z mało jasnych przyczyn go usunął, nie dostałem żadnego komunikatu. Po prostu post wyleciał. Potem dostałem bana na miesiąc, ale jednak ktoś w administracji poszedł po rozum do głowy dlatego wrzucam to jeszcze raz. Proszę o plusy by post znowu wylądował w gorących i by dotarł do jak największej liczby osób. Chociaż teraz to i tak późno bo prime-time przepadł(czyli niedzielne popołudnie). No ale, lepiej tak niż wcale:

  Na początku zaznaczę, że jako divonacci stoję z boku problemu i jestem jedynie obserwatorem. W pełni realizuje się w divingu, jednak widząc co się dzieje wkoło i czytając ten tag mam pewne przemyślenia.

  Za nierówność na rynku matrymonialnym między mężczyznami a kobietami odpowiadają BETA-CUCKI. Kobieta z natury jest zaprogramowana na hipergamię, chce się oddawać chadom, a nie jakimś przeciętniaczkom. Jednak kiedyś mężczyźni się szanowali nie brali przechodzonych panienek, dlatego kobieta musiała się hamować i nie mogła imprezować i szaleć. Nie do pomyślenia by było wiązać się z kobietą z dzieckiem(no kurwa, jaka patola). Teraz mamy wysyp karynek, które dały chadom i szukają sobie spokojnie beta-providera, który zapewni zasoby im i dziecku. Co najgorsze najczęściej takich providerów znajdują.

  Pewnie ktoś mi zarzuci, że jest hipokrytą bo sam rucham jeszcze bardziej "przechodzone" kobiety. To jednak co innego, ja rzucam 300 dymam i spadam. Cuck angażuje się emocjonalnie oraz działa demoralizująco na otoczenie, pokazuje społeczeństwo, że jest przyzwolenie na kurwienie się w młodości, bo potem i tak znajdzie się CUCKA.

  Gdyby cucki zamiast brać pod opiekę chodzili do div to samotne matki by musiały same zapierdalać na brajanków. To samo z byłymi imprezowiczkami dupodajami, też by zgniły na starość bez cucka, bo chad by znalazł młodszą i lepszą. Takie zmiany w postępowaniu beciaków mogłyby ponownie odwrócić w czasie jednego pokolenia sytuację na rynku matrymonialnym. Szkoda, że to utopia (???,). Beciarze nigdy nie zmądrzeją.

  Chociaż w sumie mnie to gówno powinno obchodzić bo mam garsoniere i odloty, jednak szkoda patrzeć na poniżających się "mężczyzn"

  #tinder
  #przegryw
  #stulejacontent
  #tfwnogf
  #psychologia
  #divyzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (129)